Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
04/09/2022 - 15:45

Byłeś na Pannonice? Szukaj się na zdjęciach w naszej fotogalerii i na filmie

Pannonica Folk Festival to przede wszystkim ludzie. I to właśnie im robiliśmy zdjęcia podczas ostatniego, sobotniego dnia imprezy. Zajrzyj do naszej fotogalerii, poszukaj siebie lub znajomych.

To, co wczoraj zrobili z publicznością Włosi z zespołu Mascarimiri a potem serbska orkiestra Bojan Ristić Brass Band wymyka się wszelkim przymiotnikom. To trzeba było przeżyć. Autorka tego tekstu po tanecznych hasach ma dziś zakwasy w każdej kończynie. I jednak przyszło nam się zgodzić z burmistrzem Jackiem Lelkiem – tegoroczna edycja Pannonici była muzycznie najdoskonalsza.

Zobacz też: Pannonica! Jeden duch, jedna muzyka, wielka radość [ZDJĘCIA, WIDEO]

Na nasze oko najstarsi fani, widzowie festiwalu mieli grubo ponad 70-lat i bawili się tak, że tych młodszych śmiało mogli wpędzić w kompleksy. A to o czymś świadczy. Bawiły się małżeństwa, rodziny z dziećmi, ojcowie z córkami, znajomi z nieznajomymi. Dosłownie bawili się wszyscy i wszędzie – pod sceną, obok sceny, na miasteczku festiwalowym, przy kramach, nawet w kolejce do WC.  

Jeśli Wy też byliście wczoraj w „krzakach nad Popradem” w Barciach, na Pannonica Folk Festival szukajcie się na naszych zdjęciach, w naszej fotogalerii i na naszym filmie. A na żywo – do zobaczenia za rok! ([email protected] Fot.: ES, film: ES)

Byłeś na Pannonice? Szukaj się na zdjęciach w naszej fotogalerii!
Pannonica Folk Festival to przede wszystkim ludzie. I to właśnie im robiliśmy zdjęcia podczas ostatniego, sobotniego dnia imprezy. Zajrzyj do naszej fotogalerii, poszukaj siebie lub znajomych.Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu