Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 22 kwietnia. Imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji
28/02/2024 - 14:35

Ruszyła VII edycja konkursu muzycznego „Sądeckie Młode Talenty". Zapisy tylko do 11 marca

Po latach przerwy ruszyła kolejna VII edycja konkursu „Sądeckie Młode Talenty”. Nie zwlekaj! Już dziś prześlij nam swoje zgłoszenie. Może to właśnie Ty zwyciężysz, zgarniesz wszystkie nagrody i zostaniesz gwiazdą.

Przyjmujemy zgłoszenia do udziału w siódmej edycji największego muzycznego wydarzenia w regionie, czyli do konkursu Sądeckich Młodych Talentów. Aby wziąć w nim udział wystarczy wypełnić elektronicznie FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Na zgłoszenia wokalistów, muzyków, zespołów, kapel czekamy tylko do 11 marca.

Od 13 do 15 marca odbędą się trzydniowe castingi. Jury wybierze od 20 do 30 uczestników. Poprosimy ich o wykonanie wg własnego autorskiego warsztatu nagrań wideo, które następnie opublikujemy na portalu sadeczanin.info. Nasi czytelnicy w głosowaniu SMS wybiorą 5 uczestników, którzy zakwalifikują się do finału. Drugą piątkę wybiorą jurorzy. Wielki finał odbędzie się 19 kwietnia. Szczegóły w regulaminie konkursu.

Dlaczego warto wziąć udział w naszym konkursie? Producenci znanych i lubianych programów The Voice of Poland i The Voice Kids bacznie śledzą poczynania naszych konkursowiczów. Może się więc okazać, że VII edycja Sądeckich Młodych Talentów stanie się dla muzyków z powiatów nowosądeckiego, gorlickiego i limanowskiego czy samego Nowego Sącza przepustką do ogólnopolskiej kariery.

W poprzedniej edycji naszego konkursu wzięło udział ponad stu czterdziestu muzyków. Wśród nich były duety, kwartety, zespoły, chóry, a także wokaliści i instrumentaliści. Niedościgniona okazała się Ania Szlagowska, która zaśpiewała utwór „Jealous” z repertuaru Labirynth.

Przypomnijmy, w VII edycji naszego konkursu w jury zasiądą Marcin Królikiewicz - znany sądecki muzyk i dyrektor przedszkola muzycznego "Kraina Marzeń",  Katarzyna Citak - wicedyrektor Szkoły Muzycznej I stopnia w Rożnowie, Mariola Pater - prezes stowarzyszenia wspierania dzieci i młodzieży 'Wszyscy Razem", gwiazda disco polo Kordian Wacław Cieślik z Żeleźnikowej czy Piotr Krzywdziński z Kapeli Góralskiej Ciupaga.

Zobacz:

Regulamin VII edycji konkursu muzycznego "Sądeckie Młode Talenty"

Formularz zgłoszeniowy do VII edycji konkursu muzycznego "Sądeckie Młode Talenty"

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym do VII edycji konkursu muzycznego "Sądeckie Młode Talenty"

(P.B.)Dziękujemy za przesłanie błędu