Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
13/11/2020 - 14:35

Konkurs "Nowy Sącz. Nowe Technologie". Zgłoszenia do 27 listopada

Jeśli programujesz lub konstruujesz urządzenia albo masz pomysł na praktyczne zastosowanie nowej technologii, to zaproponuj swą koncepcję i weź udział w kolejnej edycji konkursu NOWY SĄCZ. NOWE TECHNOLOGIE. Możesz wygrać nagrody i cenne stypendia.

Zapraszamy do wzięcia udziału w V edycji  konkursu NOWY SĄCZ. NOWE TECHNOLOGIE. Na zwycięzców konkursu czekają stypendia, promocja na portalu Sądeczanin.info oraz możliwość zaprezentowania swoich pomysłów w sieci.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych (klasy 6-8) oraz szkół średnich. Składa się z trzech etapów. Uczniowie biorą udział w quizie z zakresu wiedzy o nowych technologiach, przysyłają projekt bądź wizualizację zastosowania nowoczesnej technologii w życiu codziennym.

Zgłoszeń należy dokonać poprzez przesłanie formularza zgłoszeniowego do 27 listopada br. Prace konkursowe należy zaś przesłać do 7 grudnia br .na adres p.bawolek@sadeczanin.info Więcej informacji w regulaminie konkursu. Organizatorem konkursu NOWY SĄCZ. NOWE TECHNOLOGIE jest Fundacja Sądecka.

Do pobrania:

Regulamin konkursu "Nowy Sącz - Nowe Technologie"

Formularz zgłoszeniowy do konkursu"Nowy Sącz - Nowe Technologie

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa MałopolskiegoDziękujemy za przesłanie błędu