Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 6 lutego. Imieniny: Amandy, Bogdana, Doroty
22/01/2023 - 12:50

Krynica-Zdrój: Przyjedź na 5. Sądeckie Targi Książki. Czekamy na Ciebie!

Do pokaźnego już grona wystawców, których za kilka tygodni będziemy gościli w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju podczas 5. Sądeckich Targów Książki dołączają kolejne wydawnictwa. Czekamy na następne! Zapraszamy wystawców, księgarnie oraz miłośników książek 24 i 25 lutego do krynickiego uzdrowiska.

W krynickiej Pijalni Głównej odbędą się największe targi książki w regionie. Zapraszamy do ich odwiedzenia mieszkańców, kuracjuszy w ostatni piątek i ostatnią sobotę lutego (24 i 25). Na pewno nie wyjdziesz z Pijalni Głównej z jedną kupioną książką.

W gronie wystawców podczas 5. Sądeckich Targów Książki witamy: Wydawnictwo Media Rodzina oraz Samowystawców. To debiutanci. W tym wydawniczym wydarzeniu wezmą udział po raz pierwszy.

Wydawnictwo Media Rodzina – to wydawnictwo mające ugruntowaną trzydziestoletnią pozycję na rynku wydawniczym. Jak czytamy na stronie wydawnictwa, od ponad ćwierć wieku wydaje ciekawe i inspirujące książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Warto wiedzieć, że to wydawnictwo oddało do rąk milionów polskich czytelników bestsellerową serię o Harrym Potterze, która do dziś cieszy się ogromną popularnością. To właśnie to wydawnictwo rozpowszechniło historię czwórki dzieci, które przez starą szafę wkroczyły do magicznego świata Narnii.

- Sprawiliśmy też, że czytanie nie tuczy – dzięki serii Gorzka Czekolada, która jest nie lada gratką dla wielbicieli powieści kryminalnych i obyczajowych – tak przedstawia się to wydawnictwo. - Wreszcie – to my ubraliśmy klasyczne baśnie w nowe szaty przekładów i ozdobiliśmy je niezwykłym ilustracjami, które cieszą oko dzieci i ich rodziców. Opowiadamy o ciekawych przygodach Kici Koci, Pana Kuleczki, Cioci Jadzi, Pettsona i Findusa oraz wielu innych bohaterów.

Usatysfakcjonowani będą również ci czytelnicy, szczególnie młodszego pokolenia uwielbiający konie. Szczególnie dla nich polecana jest seria Elena.

To cykl powieści dla młodzieży Nele Neuhaus, autorki znanej z serii znakomitych kryminałów. Powieści z nastoletnią Eleną w roli tytułowej to zakazane uczucie, intryga kryminalna, a w tle wspaniała opowieść o miłości do koni.

Wydawnictwo to nie tylko wydaje książki, ale także promuje czytelnictwo w różnego rodzaju akcjach i wydarzeniach.

Dalszą część artykułu czytaj na następnej stronie - TUTAJDziękujemy za przesłanie błędu