Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
08/02/2023 - 17:55

Krynica-Zdrój: Wydawnictwo W drodze. Podczas 5. Sądeckich Targów Książki odnajdziesz to stoisko

Zaledwie kilkanaście dni dzieli nas od 5. Sądeckich Targów Książki, największego wydarzenia czytelniczego na Sądecczyźnie i jedynego tego typu w Małopolsce. Zapraszamy do Pijalni Głównej w Krynicy- Zdroju, 24 i 25 lutego (piątek, sobota). Swój udział w nich zapowiedziało już wiele prestiżowych wydawnictw, księgarń, wystawców. Wśród nich jest między innymi Wydawnictwo W drodze, które gościć będzie na Sądeckich targach Książki kolejny raz.

Stoisko, na którym rozłożone są książki wydawane przez Wydawnictwo W drodze jest zawsze oblegane. Zatem o nim kilka słów.

- Jesteśmy wydawnictwem polskich Braci Kaznodziejów, czyli dominikanów – można przeczytać na stronie Wydawnictwa W drodze. - Chcemy głosić Ewangelię wszystkim, wszędzie i na wszelkie sposoby, wypełniając misję Świętego Ojca Dominika. Nieprzerwanie od 1973 roku wydajemy opiniotwórczy miesięcznik oraz starannie wybrane książki z zakresu duchowości, teologii, filozofii i psychologii.

Publikacje Wydawnictwa W drodze pomagają lepiej zrozumieć Ewangelię. Wspierają katolików w rozwoju wewnętrznym i duchowym. Sięgają w głąb tradycji, są świeże ponadczasową mądrością i otwarte na wyzwania współczesności.

- W przystępny sposób mówimy o sprawach ważnych dla współczesnego człowieka. Chcemy dzięki temu budować Kościół na miarę potrzeb i marzeń każdego z nas, ale przede wszystkim na obraz i podobieństwo Boga – tak ujmuje swoją wydawniczą misję to prestiżowe wydawnictwo.

Co przywiezie na 5. Sądeckie Targi Książki w Krynicy-Zdroju Wydawnictwo W drodze?

Mnóstwo wspaniałych publikacji, gorących, bestsellerów, nowości, które co dopiero wyjechały z drukarni. Wśród książkowej oferty znajdą się między innymi następujące publikacje:

Dalszą część artykułu czytaj na następnej stronie - TUTAJ

Dziękujemy za przesłanie błędu