Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 16 września. Imieniny: Jagienki, Kamili, Korneliusza
01/03/2016 - 15:40

Kurs fotografowania i filmowania w czasie liturgii

Kurs odbędzie się w sobotę 23 kwietnia 2016 r. w Auli Jana Pawła II przy Katedrze w Tarnowie. Warunkiem otrzymania pozwolenia na fotografowanie i filmowanie przed celebracją liturgiczną jest udział w całym cyklu szkoleniowym.

Diecezja Tarnowska - kurs fotografii i filmowaniaKurs odbędzie się w sobotę 23 kwietnia 2016 r. w Auli Jana Pawła II przy Katedrze w Tarnowie (ul. Kapitulna 2).

Rozpoczęcie planowane jest na godz. 9.00, a zakończenie na godz. 14.30 (przewidziana jest również przerwa obiadowa i poczęstunek).

W kursie mogą wziąść udział osoby, które ukończyły 16 lat i mają pisemną zgodę-skierowanie swojego proboszcza. Odpowiedni formularz zgłoszeniowy należy pobrać ze strony Diecezji Tarnowskiej i wypełnić o wymagane dane osobowe, a następnie udać się do swojego księdza proboszcza i poprosić o wyrażenie zgody na udział w takim kursie (on też powinien wypełnić jemu właściwą część formularza).

Wypełniony i opieczętowany formularz należy przywieźć w dzień rozpoczęcia kursu i wręczyć prowadzącemu (ks. dr Andrzej Dudek). Do formulaża należy ponadto dołączyć:

1. jedno zdjęcie legitymacyjne (format 3,5 cm x 4,5 cm)

2. oraz 150 zł na pokrycie kosztów kursu.

Warunkiem otrzymania pozwolenia na fotografowanie i filmowanie podczas mszy jest udział w całym cyklu szkoleniowym. Na zakończenie, w dniu kursu, wręczane będą certyfikaty; natomiast imienne identyfikatory, niezbędne do okazywania kapłanom przed celebracją liturgiczną, zostaną wysłane pocztą do każdego z uczestników.

ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA:

Wszystkie osoby, które chcą uczestniczyć w kursie muszą zgłosić swój udział w kursie w nieprzekraczalnym terminie – do dnia 15 kwietnia 2016 r.

Zgłoszenia uczestnictwa dokonuje się droga mailową, bezpośrednio do prowadzącego kurs ks. dra Andrzeja Dudka.

Na adres: andud_80@icloud.com  należy wysłać:

1. Dane osobowe z formularza zgłoszeniowego (w treści wiadomości) lub w załączniku wypełniony elektronicznie formularz zgłoszeniowy (w formatach .doc lub .docx lub .pdf), który niekoniecznie musi być podpisany przez proboszcza gdyż ta wersja potrzebna jest tylko do rejestracji uczestnika.

2. Zdjęcie legitymacyjne w wersji cyfrowej .JPEG (300 dpi, lub 420 x 540 pikseli)

W temacie e-maila należy wpisać: „Kurs foto - nazwisko i imię (uczestnika) ”.

Jeżeli po wysłaniu maila, do 3 dni nie otrzymają państwo potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia, należy skontaktować się telefonicznie z Wydziałem Duszpasterstwa Ogólnego w Kurii Diecezjalnej w Tarnowie (tel. 14 631 73 80), podając imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego, aby prowadzący mógł skontaktować się osobiście i przyjąć zgłoszenie.

*Formularz zgloszeniowy dostępne na stronie Diecezji Tarnowskiej.

(P)

Źródło: www.Diecezja.Tarnow.plDziękujemy za przesłanie błędu