Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 20 czerwca. Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała
przewiń w dół

Regulamin portalu Sądeczanin

 1. Rejestracja konta na portalu jest nieodpłatna i dobrowolna
 2. Użytkownik wraz z rejestracją akceptuje postanowienia poniższego regulaminu
 3. Podczas rejestracji należy podać imię, nazwisko, nick, login oraz adres email (którym będą podpisywane komentarze zamieszczone przez użytkownika na portalu)
 4. Aby dokonać aktywacji konta należy potwierdzić rejestrację poprzez link aktywacyjny wysyłany na adres email podany przez użytkownika w formularzu rejestracyjnym.
 5. Wyrażane przez użytkownika poglądy i opinie powinny mieścić się w granicach prawa.
 6. Portal nie ponosi odpowiedzialności prawnej za poglądy oraz opinie zamieszczane przez użytkowników w sekcji komentarzy.
 7. Portal ma prawo usuwać wypowiedzi i użytkowników, którzy naruszają zasady prawa / zawierają treści zabronione/, naruszają w sposób oczywisty dobre imię osób trzecich , są niezgodne z zasadami regulaminu
 8. Portal ma prawo usuwać wpisy użytkowników, które w ocenie Redakcji Portalu nie odpowiadają charakterowi oraz linii redakcyjnej
 9. Każda osoba ma prawo do ochrony swojego dobrego imienia i czci – ochronę tą przewidują zarówno przepisy kodeksu cywilnego (art. 23, 24, 448) jak i karnego (w szczególności art. 212, 216 i inne) – ryzyko potencjalnych naruszeń obciąża użytkownika, a nie portal (patrz pkt 1)
 10. Portal ma obowiązek udostępnić podane przez użytkownika dane osobowe na żądanie uprawnionych organów (np. sądu, prokuratury czy policji).
 11. Portal przetwarzać będzie dane osobowe Użytkowników wyłącznie w celu wykonania danej Usługi i w zakresie niezbędnym do jej wykonania.