Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 18 stycznia. Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
Konkurs im.ks. prof. B. Kumora, fot. Iga Michalec
Na konkurs o Nagrodę ks. Prof. Bolesława Kumora organizowanego przez Społeczno-Kulturalne Towarzystwo „Sądeczanin” przy wsparciu miesięcznika „Sądeczanin” wpływają pierwsze zgłoszenia. Warto wziąć udział w tym prestiżowym konkursie promującym wydawnictwa książkowe podejmujące tematy związane z Sądecczyzną oraz sądeczanami, a także honorującym sądeckich autorów.
15/01/2019
Konkurs im. ks. prof. Bolesława Kumora, fot. Iga Michalec
Co roku ukazują się wspaniałe wydawnictwa podejmujące tematy związane z Sądecczyzną i sądeczanami. Pod tym względem jesteśmy wiodącym regionem w kraju. Dzisiaj rozpoczynamy siódmą edycję Konkursu o Nagrodę im. ks. prof. Bolesława Kumora. Cieszy się on ogromnym powodzeniem, nie tyko wśród pasjonatów książek.
10/01/2019
Laureaci nagrody im. Ks. Prof. B. Kumora 2017
Adam Ziemianin, uznany poeta i prozaik oraz Jerzy Leśniak zmarły w ubiegłym roku wspaniały dziennikarz i regionalista - autor „Nowej Encyklopedii Sądeckiej”, zostali laureatami tegorocznej Nagrody im. ks. prof. Bolesława Kumora. Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu literackiego, organizowanego od sześciu lat przez Fundację Sądecką i SKT „Sądeczanin”, nastąpiło podczas dzisiejszej gali w Małopolskim Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu.
27/02/2018
Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________
table-fundacja

Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________