Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 22 marca. Imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny
31/01/2023 - 19:10

В Польщі розробили українсько-польський аудіорозмовник

В Польщі розробили українсько-польський аудіорозмовник. За задумом організаторів, зібрані на одній інтернет-сторінці найбільш вживані польські вирази зможуть допомогти українцям не тільки краще порозумітись з поляками, але також швидше опанувати мову.

Саме для тих українців, які перебувають на етапі активного вивчення польської мови, проєкт #PomagamUkrainie розробив спеціальний голосовий розмовник і перекладач. Голосовий онлайн-перекладач містить слова та фрази, які найбільш затребувані у повсякденному житті або у надзвичайних ситуаціях.

Завдяки функції голосового відтворення успішно скористатись онлайн-розмовником можуть навіть українці, які майже не володіють польською мовою. Аби порозумітись із польськими громадянами достатньо буде ввімкнути голосове відтворення потрібної фрази у перекладачі. Творці проєкту наголошують на тому, що усі категорії у перекладачі перевірені особою, яка володіє українською мовою та певний час проживала в Україні – тому це не просто типовий комп’ютерний переклад тексту.

Онлайн-перекладач поділений на розділи, у яких містяться найнеобхідніші слова та словосполучення. Також є зручна функція пошуку потрібних слів, яка працює українською та польською мовою. 

Встановивши перекладач, користувач отримує доступ до 7 тематичних категорій, кожна з яких складається із декількох мовних підкатегорій:

  • загальні фрази;
  • їжа та ночівля;
  • здоров’я;
  • подорожі;
  • екскурсія;
  • покупки;
  • інше.

Голосовий перекладач польської мови для українських мігрантів у Польщі доступний онлайн у двох форматах:

  • у браузері комп’ютера або смартфона – за посиланням: http://orpinet.eu/ukrpol
  • також як мобільний застосунок.

Мобільний застосунок голосового онлайн польсько-українського та українсько-польського перекладача і розмовника абсолютно безкоштовний.
Наразі він не доступний у магазинах мобільних додатків App Store та Google Play, а завантажити його можна із сайту проєкту за цим посиланням: http://orpinet.eu/Welcome.apk.

Читайте також: Польські банки продовжили пільгові умови для біженців з України

Слід зазначити, що на сьогодні мобільний застосунок онлайн-перекладача польської мови із голосовим супроводом доступний для смартфонів з операційною системою Android. Інші користувачі можуть використовувати браузерну версію онлайн-перекладача.

[email protected],  фото: Freepik.comDziękujemy za przesłanie błędu