Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 6 lutego. Imieniny: Amandy, Bogdana, Doroty
16/01/2023 - 20:45

Пункти допомоги українцям у Польщі: куди звертатися у скрутній ситуації

З початку повномасштабної війни в Україні у Польщі розгорнули понад 300 пунктів допомоги для українських біженців. Дізнайтеся детальніше про контакти установ та яку допомогу можуть отримати українці у спеціалізованих пунктах.

Від початку повномасштабного вторгнення росії на територію України, Польща прийняла десятки тисяч українських громадян та надала їм всю необхідну допомогу. Наразі на території Польщі налічується понад 300 спеціалізованих пунктів для допомоги українським біженцям. 

Яку допомогу можуть отримати українці в спеціалізованих польських пунктах? 

В залежності від потреб, українські біженці можуть розраховувати на медичну, юридичну та психологічну допомогу. 

Також зазначається, що польські пункти допомоги надають українським біженцям матеріальну підтримку.

Завдяки такій грошовій допомозі, переселенці мають змогу покрити витрати на лікування, медичні засоби, реабілітацію, покупку одягу, взуття та необхідних засобів особистої гігієни. Матеріальною підтримкою також передбачається видача талонів на харчування. 

Як знайти пункти допомоги українцям у Польщі?

Для легкого пошуку найближчого пункту допомоги була створена інтерактивна мапа, за допомогою якої можна швидко дізнатися розташування найближчого до вас пункту. Їх можна знайти за посиланням: https://www.funduszsprawiedliwosci.gov.pl/pl/znajdz-osrodek-pomocy/

Читайте також: Грошова допомога для українців у Польщі 2023: які доступні програми та як отримати кошти

Куди звертатися за допомогою: контакти 

Також біженці з України можуть звертатися на цілодобову лінію допомоги за номером +48 222 309 900. Вона працює 7 днів на тиждень та обслуговує англійською, російською та українською мовами. Допомогу також можна отримати, звернувшись електронною поштою [email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu