Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 6 lutego. Imieniny: Amandy, Bogdana, Doroty
20/01/2023 - 15:50

Фонд «Avalon» допомагає у реабілітації людей з інвалідністю у Польщі

Фонд «Avalon» у співпраці з Центром допомоги біженцям пропонує безкоштовну допомогу людям з обмеженими можливостями. Такою допомогою можуть скористатися також українці, які перебувають на території Польщі. Допомога є безкоштовною та базується на реабілітації. Фонд також пропонує фінансову допомогу.

Витрати, пов’язані з лікуванням, реабілітацією, транспортуванням чи коштами на щоденне життя, часто перевищують фінансову спроможність біженців, які приїжджають до Польщі. Тому Фонд «Avalon» створив можливість безкоштовної активної реабілітації для людей з вадами опорно-рухового апарату. Біженці можуть скористатися підтримкою фізіотерапевтів у Варшаві, в Центрі активної реабілітації «Avalon Active», а також частково брати участь в онлайн-заняттях на платформі Zoom. Завдяки підтримці волонтерів, Фонд надаватиме мовну підтримку під час терапії.

— Ми розуміємо, наскільки важлива фізіотерапія для кожної людини з інвалідністю чи хронічним захворюванням. А також які можуть бути серйозні наслідки в разі її припинення. Тому ми надаємо допомогу біженцям, й хочемо щоб вони скористалися нашою підтримкою, — сказала керівник відділу «Avalon Active» Катажина Мільчарек

Для тих українців, що мають інвалідністю чи хронічні захворювання, але проживають у інших містах Польщі, існує можливість отримання одноразової фінансової допомоги для забезпечення реабілітації та фізіотерапії у місті свого перебування на території Польщі. Розмір такої одноразової допомоги максимально становитеме 1500 злотих.

Для отримання детальної інформації варто звернутися до Фонду, написавши листа на електронну адресу: [email protected]

В темі листа вказуйте своє прізвище та ім‘я, а також місце вашого проживання у Польщі. 

Читайте також: Безкоштовне навчання з програмування для дітей в Польщі: як зареєструватися?

Важливою умовою для отримання допомоги є підтвердження перетину кордону після 24 лютого 2022 року, а також документи про інвалідність.Dziękujemy za przesłanie błędu