Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 1 grudnia. Imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza
22/11/2022 - 19:45

Безплатні сервіси, де онлайн надають психологічну допомогу українцям у Польщі

Потік негативних емоцій, пов’язаних із війною та вимушеним переїздом в іншу країну, часто ускладнюють адаптацію до нової реальності. На щастя, польські психологи готові допомогти. З їхньою підтримкою Вам буде набагато легше впоратися зі стресом, страхами та іншими психологічними проблемами, які переслідують українців останнім часом. Ось перелік закладів, де можливо отримати безкоштовну психологічну підтримку в Польщі.

Війна  – це травматичний досвід, який обов’язково треба проговорювати, аби пережити. Ми підготували для Вас інформацію, де отримати психологічну допомогу українцям в Польщі.

24 лютого життя кожного українця перевернулося з ніг на голову. Їм довелося зіткнулися з пеклом війни, про яке більшість знала лише з книг та фільмів. Депресивні стани, відчуття безпорадності, безсоння – з такими почуттями багато людей просинаються у своїх домівках та підвалах, а також в тимчасових притулках по всьому світу. Щоб допомогти українцям пережити ці страшні дні, психологи та психотерапевти безкоштовно надають консультаційну допомогу.

Terappo

Terappo- це платформа, яка була створена для надання терапії та психологічної підтримки онлайн. Команда складається виключно з сертифікованих професіоналів. Одна з них – Олена Нагріна – також пропонує безкоштовну підтримку українською мовою, допомога адресована  як дорослим, так і підліткам чи дітям. Записатися на консультацію можна за телефоном 787844196  через WhatsApp. У разі виникнення  додаткових питань  ви можете  надіслати свій  запит на електронну адресу  [email protected]

Психологічна підтримка від "Fundacji Rozwoju Społeczno-Oświatowego"

Фонд Rozwoju Społeczno-Oświatowego у співпраці з командою психологів пропонує підтримку у скрутну хвилину дорослим та дітям. Фахівці спілкуються польською та українською мовами. Ви можете відвідати терапію особисто в Любліні, або отримати онлайн-консультацію за допомогою телефонного дзвінка чи платформи  zoom. Для запису на прийом, будь ласка, телефонуйте за номером 579512946, заповнюйте контактну форму або надсилайте запит на вільні дати безпосередньо на електронну адресу [email protected]

Centrum "Zdrowia i Psychoterapii"

Варшавський центр здоров’я та психотерапії надає психологічну та психіатричну допомогу безкоштовно. Для запису на прийом, будь ласка, телефонуйте для узгодження  часу візиту. Ви також можете записатися на прийом написавши електронного листа на  одну з наступних адрес: [email protected], [email protected], [email protected]

Cerebris – центр неврології та когнітивної нейротерапії

Центр Celebris пропонує психологічні консультації: дорослим та дітям з України. Консультації з досвідченими психологами відбуваються щоп’ятниці з 16.00. Записатися можна за телефоном або електронною поштою [email protected]

Фонд "Polskie Forum Migracyjne"

Якщо Вам або Вашій дитині потрібно розповісти про свої проблеми по телефону, то варто скористатися телефоном довіри. За телефоном 22 255 22 02  чергують психологи, які надають підтримку українською, російською або польською мовами. Телефонувати можна з понеділка по суботу з 12:00 до 22:00.

Благодійний фонд Розвиток України

Кожен, хто потребує психологічної підтримки, може отримати її у будні дні з 16.00 до 18.00. Для цього достатньо зателефонувати за номером  +380 50 189 0396. На лінії працюють досвідчені психологи, які надають підтримку дітям та дорослим

Телефон довіри Уповноваженого з прав дитини в Польщі

Якщо Ви потребуєте психологічної підтримки для Ваших дітей, завжди можливо звернутися за номером телефону 800 12 12 12. Консультант-психолог вільно володіє українською та російською мовами. Детальнішу інформацію можливо знайти на сайті: https://brpd.gov.pl/dzieciecy-telefon-zaufania-rzecznika-praw-dziecka/

Медичний центр "Przystań Psychologiczna"

Центр зручно розташований у Варшаві на площі Конституції 6/42 (placu Konstytucji 6/42), він працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 21:00. Зустрічі проводяться як онлайн, так і особисто. Психологи розмовляють польською, англійською та українською мовами. Записатися на прийом можливо за телефоном: 533 300 999 або електронною поштою: [email protected]

Медичний центр "Damiana"

Центр організував телефонну лінію, що надає безкоштовну психологічну допомогу польською, англійською, російською та українською мовами. Телефон довіри: 22 566 22 27 працює 7 днів на тиждень з 8:00 до 20:00.

Польський міграційний форум

Віддалена психологічна допомога по телефону надається фахівцями форуму російською та українською мовами. Консультації доступні за цим номером телефону: 669 981 038 по понеділках з 16:00 до 20:00, середам з 10:00 до 14:00 та п’ятницям з 14:00 до 18:00.

Платформа "Mindgram"

Платформа організувала безкоштовну телефонну лінію підтримки як для дітей, так і для дорослих. Фахівці чергують за телефоном +48 459 595 252 з понеділка по неділю, з 9 ранку до 21 вечора. Консультації проводяться польською, українською, англійською чи російською мовами.

Польське суспільство психоаналітиків

Суспільство відкрило можливість безкоштовної психологічної допомоги для дітей, підлітків та дорослих. Консультації можливі польською, російською, англійською чи французькою мовами. Запис за телефонами: +48 608 393 655, +48 604 777 557. Список фахівців, які пропонують допомогу, дивіться на сайті http://psychoanaliza.org.pl/pomoc. Зустрічі проводяться як онлайн, так і в центрах, розташованих у великих містах (Варшава, Познань, Ополе, Трьохградя).

Фонд "Twarze Depresji"

Фахівці фонду запрошують усіх бажаючих звернутися за безкоштовною психологічною та психіатричною допомогою. Підтримка надається в режимі онлайн, для запису необхідно заповнити форму: https://twarzedepresji.pl/ukraina/.

Центр психологічної підтримки

Ще одна установа, яка заявила про надання психологічної підтримки та допомоги для українців у цій кризовій ситуації. Він знаходиться у Вроцлаві за адресою вул. Гальчинського, 9 (ul. Gałczyńskiego 9). Сеанси допомоги проводяться під час особистої зустрічі російською, англійською або польською мовами. Попередній запис на примі за телефоном 579 722 976.

Центр психотерапії "Mosty zamiast murów"

Центр проводить як групові, так і особисті сеанси терапії, також онлайн-консультації по телефону. Центр знаходиться за адресою: м. Гданськ, проспект Звіценства 54/1 (ал. Zwycięstwa 54/1). Зареєструватися можливо за телефоном: 797 044 841 або електронною поштою: [email protected]

Фонд психологічної допомоги та соціальної освіти "RAZEM"

Фонд запрошує взяти участь у груповій психологічній терапії, що проводиться російською мовою. Збори – щоп’ятниці об 11:00 за адресою: м. Варшава, Єрусалимські алеї 6 (Aleje Jerozolimskie 6). Записатися можливо за телефоном 790 707 760 або електронною поштою [email protected]

Існує також телефон підтримки, призначений спеціально для громадян України. Ви можете дзвонити з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 18:00.

Фонд "Ocalenie"

Фонд пропонує індивідуальну зустріч із психологом. Вони відбуваються у Варшаві за адресою вул. Круча 6/14а (ul. Krucza 6/14a). Записатися на консультацію можливо електронною поштою: [email protected] або за телефоном: 22 828 04 50 з 9:00 ранку до 17:00 вечора. Консультації можуть проводитися дистанційно.

Психологічний центр "Компас"

Надає безкоштовну психологічну підтримку у формі особистої зустрічі за адресою: м. Радом, вул. Торуньська 9 (ul. Torunska 9) так і онлайн. Телефон для запису: 537606041.

Центр психотерапії "HELP"

Завдяки HELP, українські біженці можуть розраховувати на кваліфіковану психологічну допомогу у будь-який зручний час. Фахівці центру розмовляють польською та англійською мовами. Номери телефонів довіри: 720 826 806 та 790 626 806.

Центр захисту прав жінок

Створив спеціальну телефонну лінію допомоги жінкам України. Якщо Вам потрібна психологічна підтримка, юридична консультація, допомога у пошуку житла або вирішенні інших питань, Ви завжди можете звернутися за телефоном довіри 800 10 77 77.

Портал "Helping Hand"

Це зручний онлайн-портал, який надає комплексну психологічну підтримку українською мовою. Платформа доступна у вигляді мобільного додатка. Ви можете взяти участь у безкоштовному чаті з психотерапевтом, проконсультуватися з ним онлайн або приєднатися до регулярних вебінарів та відкритих зустрічей. Детальнішу інформацію можливо знайти на сайті: https://hh24.pl/uk/.

Фонд ART

Фонд надає психологічну допомогу дорослим та дітям. Щоб скористатися консультаціями фахівців фонду, заповніть КОНТАКТНУ ФОРМУ. так само існує можливість запису по телефону: +48600433799. Зустрічі із психологами проходять у Варшаві за адресою: вул. Домбровщакув 8 (Dąbrowszczaków 8) по понеділках з 14:00 до 18:00, четвергам з 10:00 до 14:00 та п’ятницям з 11:00 до 15:00. Усі фахівці вільно спілкуються українською мовою.

Читайте також: Виплата 300+ у Польщі: останній місяць подання заявки на виплату “Добрий старт”

Фонд "Nagle Sami"

В закладі працює безкоштовний анонімний телефон підтримки. За кваліфікованою психологічною підтримкою можливо звертатись за номером телефону: 800 108 108 у робочі дні з 14:00 до 20:00. Психологи вільно спілкуються російською та українською мовами.Dziękujemy za przesłanie błędu