Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 6 lutego. Imieniny: Amandy, Bogdana, Doroty
18/01/2023 - 17:30

Безкоштовне навчання з програмування для дітей в Польщі: як зареєструватися?

З 4 по 26 лютого діти та молодь з усієї Польщі зможуть зіграти роль програмістів багаторічної давності, які створили класичні комп’ютерні та відеоігри. Можливістю для цього стане акція «Код з гігантами – ретропрограмування», яка є черговим випуском циклічного заходу з програмування для дітей та молоді, який організовується безкоштовно вже 12-й раз.

Після піврічної перерви повертається наймасштабніший захід з програмування для дітей та підлітків. У лютому відбудеться черговий випуск безкоштовної освітньої кампанії «Кодуй з Гігантами», яка охопить всю Польщу! Організатор заходу – школа програмування для дітей та підлітків Giganci Programowania. 

Для учасників семінару це буде можливість зробити перші кроки в програмуванні, а також познайомитися з іграми, від яких були в захваті їхні батьки, та дізнатися багато цікавих фактів про технології, за якими вони створювалися. Батьки ж зможуть відправитися в сентиментальну подорож і пригадати назви улюблених ігор, а також взяти участь у навчальному вебінарі з дитячим психологом про дитячу залежність від ігор та комп’ютера.

– Від випуску до випуску кількість учасників та місць проведення воркшопів зростає, але ідея заходу незмінна – ми хочемо показати, що програмування не має кордонів. Розпочати пригоду з програмуванням може кожен, незалежно від віку, статі чи місця проживання.  – каже Давид Леснякевич, один із організаторів заходу та співзасновник школи Giganci Programowania.

Майстер-класи проходитимуть у понад 100 містах Польщі з 4 по 26 лютого 2023 року і будуть абсолютно безкоштовними.

Заняття будуть адаптовані для різних вікових груп і будуть відкриті для учнів початкової та середньої школи віком від 7 до 19 років. Реєстрація на подію почалася 9 січня 2023 року і здійснюється на сайті: www.kodujzgigantami.pl/

Діти та підлітки зможуть ознайомитися з багатьма мовами програмування, серед яких: Minecraft Education Edition, Scratch, Visual Studio, Python, C# та C++.

Читайте також: Пункти допомоги українцям у Польщі: куди звертатися у скрутній ситуації

Завдяки ним молоді програмісти зможуть спробувати створити прості ігри, веб-сайти або оновити старі розробкиDziękujemy za przesłanie błędu