Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 7 grudnia. Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława
23/09/2020 - 14:20

Znów do Karpacza. Po Forum Ekonomicznym pora na Europejski Kongres Samorządów

Jeszcze nie opadły emocje związane z Forum Ekonomicznym 2020, a już trzeba zapowiadać kolejne wydarzenie w Karpaczu, gdzie od 9 do 11 grudnia 2020 r. odbędzie się VI Europejski Kongres Samorządów. Jego uczestnicy obradować będą pod hasłem „Regiony jako lokomotywa gospodarcza Europy”. Rejestracja przez stronę internetową ForumEkonomiczne.pl

Europejski Kongres Samorządów to platforma wymiany poglądów oraz miejsce spotkań liderów samorządowych, elit regionalnych z przedstawicielami administracji państwowej, organizacji pozarządowych i biznesu. 

Wielostronna i bezpośrednia współpraca regionów i miast europejskich w sferach społecznych i ekonomicznych rozwinęła się w ostatnich latach do poziomu, który wywiera istotny wpływ na politykę  i gospodarkę nie tylko poszczególnych państw, ale także całego kontynentu.

VI Europejski Kongres Samorządów to platforma wymiany poglądów oraz miejsce spotkań liderów samorządowych, elit regionalnych z przedstawicielami administracji państwowej, organizacji pozarządowych i biznesu. Przewidujemy zróżnicowany program, na który składać się będzie trzynaście ścieżek tematycznych obejmujących ponad 130 wydarzeń: bloki programowe, raporty, panele, warsztaty, wykłady, prezentacje oraz uroczystą galę.

Podczas VI Europejskiego Kongresu Samorządów zostanie też zaprezentowany III Ranking Finansowy Samorządu Terytorialnego w Polsce.Dziękujemy za przesłanie błędu