„Zawód nie zawodzi”. Nagrodą weekend z hybrydą, tablety, drukarki…
W konkursie nagrodzono po trzech uczniów z poszczególnych obszarach konkursowych oraz szkoły, które wykazały się największą aktywnością.
Laureaci II edycji konkursu „Zawód nie zawodzi” w Mszanie Dolnej:
Obszar informatyczny
I miejsce – Szymon Karpęcki z Gimnazjum w Lubniu
II miejsce – Kamil Żak z Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Mszanie Dolnej
III miejsce – Dominik Żurek w Gimnazjum w Skomielnej Białej
Obszar techniczny
I miejsce – Justyna Ślósarz z Gimnazjum w Węglówce
II miejsce – Dominik Boczoń z Zespołu Placówek Oświatowych w Jurkowie
III miejsce – Łukasz Wielowski z Zespołu Placówek Oświatowych w Podobinie
Obszar motoryzacyjny
I miejsce – Dominik Wątroba z Zespołu Placówek Oświatowych w Kasinie Wielkiej
II miejsce – Paweł Krok z Gimnazjum w Skomielnej Białej
III miejsce – Konrad Krzysztofiak z Zespołu Placówek Oświatowych w Podobinie
Obszar pn. aranżacja przestrzeni
I miejsce – Izabela Stróżak z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego w Porębie Wielkiej
II miejsce – Szymon Masłowski z Gimnazjum w Skomielnej Białej
III miejsce – Weronika Malec z Zespołu Miejskich nr 2 w Mszanie Dolnej
Ranking aktywności szkół
Zespół Placówek Oświatowych w Podobinie
Laureaci II edycji konkursu „Zawód nie zawodzi” w Limanowej:
Obszar informatyczny
I miejsce – Arkadiusz Bujak z Zespołu Szkół w Starej Wsi II
II miejsce – Krzysztof Tomaszek z Zespołu Szkół nr 1 w Starej Wsi
III miejsce – Jacek Młynarczyk z Zespołu Szkół im. J. Korczaka w Laskowej
Obszar techniczny
I miejsce – Aleksandra Juszkiewicz z Publicznego Gimnazjum w Jodłowniku
II miejsce – Kinga Bukowiec z Zespołu Szkół w Ujanowicach
III miejsce – Szymon Grzegorzek z Zespołu Szkół im. J. Korczaka w Laskowej
Obszar motoryzacyjny
I miejsce – Paweł Gołąb z Zespołu Szkół w Ujanowicach
II miejsce – Ewelina Wierzycka z Gimnazjum w Kamienicy
III miejsce – Mariola Syjud z Gimnazjum w Kamienicy
Obszar pn. aranżacja przestrzeni
I miejsce – Monika Banach z Gimnazjum w Rupniowie
II miejsce – Justyna Rosiek z Zespołu Szkół im. J. Korczaka w Laskowej
III miejsce – Adela Juszczakz Gimnazjum w Rupniowie
Ranking aktywności szkół
Gimnazjum w Kamienicy
Laureaci otrzymali cenne nagrody, m.in. aparaty fotograficzne, telefony komórkowe, tablety, drukarki. Ponadto firma Inventum ufundowała dla zwycięzców obszaru informatycznego nagrody w postaci egzaminów komputerowych, a Toyota Kobos Nowy Sącz, przekazując voucher „Weekend z hybrydą” umożliwiający przejażdżkę samochodem hybrydowym zwycięzcom obszaru motoryzacyjnego.
(M)
Źródło i fot. Starostwo Powiatowe w Limanowej