Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 26 maja. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
05/11/2018 - 23:50

Zapytaj o Fundusze

Chcesz się przekonać, że Fundusze Europejskie są także dla Ciebie? Umów się na bezpłatną konsultacje z najlepszymi specjalistami w Małopolsce. Dołącz do grona kilkuset tysięcy osób, które już skorzystały z ich porady.


Zamień pomysł na konkretne działanie

Chcesz skorzystać z Funduszy Europejskich na założenie firmy? Poszukujesz dofinansowanych staży, szkoleń, albo planujesz wymianę starego pieca? A może chciałbyś tworzyć bardziej innowacyjne produkty lub usługi? Eksperci z Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w Małopolsce pomogą Ci zamienić pomysł na konkretne działanie.

Przyjdź, napisz lub zadzwoń

Specjaliści udzielają porad telefonicznie, mailowo lub podczas bezpośredniej rozmowy w Punkcie. Mieszkańców Nowego Sącza oraz powiatów: nowosądeckiego, gorlickiego i limanowskiego zapraszamy do Punktu Informacyjnego w Nowym Sączu przy ulicy Wazów 3 od wtorku do piątku od 8:00 do 16:00, a w poniedziałki od 8:00 do 18:00. Poradę można uzyskać za pośrednictwem infolinii (12) 616 03 71, (12) 616 03 72 lub (12) 616 03 73. Pytanie można też zadać mailowo pisząc na adres:  [email protected]. Punkt jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

10 lat doświadczenia

W tym roku Punkty Informacji Funduszy Europejskich w Małopolsce świętują 10 lat istnienia. Przez ten czas pracujący w nich specjaliści udzieli pół miliona porad oraz przeprowadzili setki szkoleń. Tylko w 2017 r. były to 37 002 porady i 63 szkolenia. Z bezpłatnych konsultacji może skorzystać każdy. O ich wysokiej jakości świadczą wyróżnienia i rezultaty badań jakościowych.

Zapraszamy do korzystania z usług!

Artykuł finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu