Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 19 maja. Imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra
01/03/2014 - 12:12

Zapisz się na szkolenia dla kierowców kat. C

Jeszcze do 7 marca trwa nabór na szkolenie „Prawo jazdy kategorii C oraz kwalifikacja wstępna przyśpieszona dla prawa jazdy kategorii C”. Zgłoszenia przyjmowane są w Sądeckim Urzędzie Pracy.
Na szkolenia zgłaszać się mogą osoby, które przede wszystkim są zainteresowane odbyciem kursów i zdobyciem uprawnień do kierowania pojazdami, których masa przekracza 3,5 tony (z wyjątkiem autobusów). Muszą jednak spełnić kilka warunków. Oferta skierowana jest do osób bezrobotnych, które ukończyły 21 lat i mają już prawo jazdy kategorii B. Nie mogą również mieć żadnych przeciwwskazań do pracy na stanowisku kierowcy.
Pierwszeństwo do udziału w szkoleniu mają osoby bezrobotne powyżej 50 roku życia, w wieku do 25 lat, młodzież z kategorii NEET, czyli osoby do 25 roku życia pozostające w rejestrze SUP nie dłużej niż 4 miesiące od dnia rejestracji, które nie mają zatrudnienia ani nie uczestniczą w kształceniu lub szkoleniu oraz osoby, które utraciły zatrudnienie w instytucjach sektora oświaty przed 01.01.2013 r. i figurowały w rejestrze SUP na dzień 30.11.2013 r.
Przyjmowanie zapisów na powyższe szkolenie odbywa się poprzez złożenie formularza zgłoszeniowego (dostępnego na stronie www SUP) w siedzibie Sądeckiego Urzędu Pracy ul. Węgierska 146 – pokój nr. 8 tj. Biuro Obsługi Klienta (parter) lub w pokoju 320.

(i)
fot. archiwum
źródło: SUP Nowy Sącz


Dziękujemy za przesłanie błędu