Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 27 września. Imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego
05/12/2019 - 06:55

Zakupy jak w horrorze! Było szkło w rosole, teraz jest smalec z kawałkami drutu!

To woła o pomstę do nieba? To, co można znaleźć na sklepowych półkach może wyprawić człowieka na tamten świat. Niedawno był bulion w proszku z kawałkami szkła, teraz jest smalec ze skwarkami i… kawałkami drutu! Naprawdę.

Coraz dłuższa robi się lista produktów na sklepowych półkach, których zjedzenie w najlepszym razie może się skończyć szpitalem. Co było ostatnio? Waflowe rurki, które mogą zaszkodzić uczulonym na jajka. A wcześniej?  Papryka groźna dla alergików i bulion w proszku z kawałkami szkła.

Czytaj też Czytaj też Kawałki szkła w sklepowym bulionie w proszku. Może macie to w domu

Teraz jest kolejna informacja i specjał z  „ wkładką” właśnie wycofany z obrotu. Chodzi o sprzedawany w sklepach Aldi smalec Alzheimer Bauernwurst.  Smalec jest ze skwarkami, ale można w nim też znaleźć kawałki… drutu -ostrzega Główny Inspektor Sanitarny.   

Skargi od konsumentów, którzy drut znaleźli, wpłynęły do producenta, firmy Deuerlein Vertriebs GmbH. Spółka podjęła decyzję o natychmiastowym wycofaniu ze sklepów zanieczyszczonych produktów.

Chodzi o smalec 100 g, o smaku klasycznym, jabłkowym, cebulowym, ziołowym i bekonowym, oznakowanym datą minimalnej trwałości 20 marca 2020.

Czytaj też Kolejny szkodliwy produkt na sklepowych półkach

Dystrybutor smalcu prosi nabywców o niezwłoczny zwrot do sklepów potencjalnie szkodliwego artykułu z kodem kreskowym 29074143, który był w sprzedaży od 18 listopada tego roku – czytamy w komunikacie sieci Aldi.

[email protected]







Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe

PARTNERZY AKCJI