Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 25 października. Imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora
30/08/2019 - 23:10

XXIX Forum Ekonomiczne tuż, tuż. Na krynickim Deptaku ostatnie przygotowania

Za kilka dni, 3 września, w Krynicy-Zdroju rozpocznie się XXIX edycja Forum Ekonomiczne. Do późnych godzin wieczornych na Deptaku trwają ostatnie przygotowania do tego wydarzenie, które potrwa do 5 września.

Miasteczko XXIX Forum Ekonomicznego jest niemal gotowe na przyjęcie gości z całego świata. Prace przy jego montowaniu trwają do późnych godzin wieczornych.

Forum potrwa do 5 września, zaraz po nim rozpocznie się Festiwal Biegowy, dlatego te same obiekty posłużą jego uczestnikom. 

Od dwudziestu dziewięciu lat Forum Ekonomiczne w Krynicy jest najważniejszym spotkaniem politycznych i ekonomicznych elit Europy Środkowo-Wschodniej.

W tym roku hasło przewodnie konferencji brzmi – „Europa jutra. Silna, czyli jaka?” Zgodnie z mottem uczestnicy poszukiwać będą odpowiedzi na pytanie o to, jak Europa poradzi sobie w nadchodzącej dekadzie w zderzeniu z globalnym układem sił politycznych oraz ekonomicznych.

Program tegorocznego Forum obejmuje pięć sesji planarnych, a także ponad 200 dyskusji panelowych w ramach kilku ścieżek tematycznych. - "Przygotowania do tegorocznej edycji zaczęliśmy wyjątkowo wcześnie.

Wszystko za sprawą bardzo ambitnych planów i pierwszych przymiarek do Forum w 2020 roku, które jednocześnie będzie trzydziestym w historii” – podkreśla Kinga Redłowska, dyrektor programowa Forum. Organizatorzy przygotowują się na kolejny rekord frekwencji. W biegłym roku uczestniczyło w forum blisko 5 tysięcy gości z najdalszych zakątków świata.

(MK) fot. aut. 

XXIX Forum Ekonomiczne tuż, tuż. Na krynickim Deptaku ostatnie przygotowania
Za kilka dni, 3 września w Krynicy Zdroju rozpoczyna się XXIX edycja Forum Ekonomiczne. Tymczasem do późnych godzin wieczornych na Deptaku trwają ostatnie, gorączkowe przygotowania. Wydarzenie potrwa do 5 września.


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)