Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 14 sierpnia. Imieniny: Alfreda, Maksymiliana, Selmy
08/07/2020 - 17:05

Wypoczywaj w Piwnicznej-Zdroju! Zobacz miejsca, których już nie zapomnisz

Epidemia COVID-19 sprawiła, że to lato, te wakacje będą inne niż zwykle. Ale to wcale nie oznacza, że gorsze. Bo fantastycznie wypocząć można nawet na Sądecczyźnie. Na dowód przedstawiamy Wam dziś sześć miejsc w Piwnicznej-Zdroju. Wystarczy, że odwiedzicie je tylko raz a już zawsze będziecie chcieli tu wracać!

Ponad 90 procent powierzchni gminy Piwnicznej-Zdroju zajmują lasy poprzecinane jednymi z najpiękniejszych szlaków turystycznych w Polsce. A są tacy, którzy mówią, że i w Europie. Dosłownie z dnia na dzień przybywają tu też kilometry tras rowerowych uzbrojonych w fantastyczną infrastrukturę. Trasy te, podobnie jak szlaki piesze łączą Piwniczną bezpośrednio ze Słowacją. Z kolei walory przyrodnicze sprawiają, że Piwniczna od lat cieszy się znamienitym mianem Zdroju. Czegóż trzeba więcej, żeby przekonać Was, że to miejsce idealne do wypoczynku niezależnie od pory roku i pogody? Do pełni szczęścia podajemy lokalizację sześciu klimatycznych miejsc, gdzie można przenocować, zjeść i wypocząć w naprawdę komfortowych warunkach.

Willa „Orlęta” położona malowniczo na lewym brzegu Popradu na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego mieści się w zabytkowej, przedwojennej willi letniej zbudowanej w stylu muru pruskiego (drewniana konstrukcja wypełniana cegłą).

W ośrodku jest klimatyzowana sala konsumpcyjna, 2 sale konferencyjne (duża  z klimatyzacją i mała), pokoje 1, 2, 3, 4-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, apartament. Maksymalnie może nocować tu 46 gości. Do ich dyspozycji jest bilard, dart, piłkarzyki. Willa oferuje też posiłki domowej, regionalnej kuchni. Można je zamówić na cały dzień albo skorzystać tylko z wybranych.

Zobacz też: Będzie zatrzęsienie jagód! Mamy twarde dowody [WIDEO]

Na terenie ośrodka znajduje się ogrodzony parking, boisko, miejsce na ognisko i altana na grilla.

Dane teleadresowe:
Willa „Orlęta”
ul. Gąsiorowskiego 2
33-350 Piwniczna-Zdrój
tel.: 18 446 51 11

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)