Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 18 lutego. Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
25/06/2019 - 10:15

Wielkie zmiany w sklepie Carrefour przy ul. Węgierskiej. Zobacz, co się zmieniło

Carrefour stawia na jakość produktów, ekologię, dobre ceny i wygodę klientów. Te cechy wyróżniają sieć spośród innych, dlatego już dziś zapraszamy do nowo wyremontowanego Carrefoura, który znajduje się w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej w Galerii Sandecja. Czekają na was liczne niespodzianki.

Dział przemysłowy charakteryzuje się bardzo dużym wyborem asortymentu i dobrymi cenami. Tutaj można kupić rzeczy, które są niezbędne zarówno podczas wypraw wakacyjnych, jak również prac w ogrodzie i przy weekendowym grillowaniu. Pracownicy sklepu dokładają wszelkich starań, aby każdego dnia zaskakiwać swoich klientów.

Wystawa sezonowa  zmieniana jest zgodnie z porą roku i zapotrzebowaniem klientów na dane produkty.  Piękne, letnie dni to idealny czas na wyprawy rowerowe. Carrefour ma świetną ofertę dla fanów dwóch kół. Z pewnością każdy znajdzie dla siebie odpowiedni sprzęt doskonałej jakości i w dobrej cenie.

W dziale wyposażenia domu klienci znajdą rzeczy niezbędne do kuchni: wysokiej jakości  talerze, filiżanki, garnki, patelnie i wiele innych rzeczy, które są niezbędne dla każdej pani domu.  

 Carrefour nie zapomina też o najmłodszych klientach. Specjalnie dla dzieci, przygotowana została oferta zabawek. Z pewnością każdy milusiński znajdzie tutaj coś dla siebie.

Sieci Carrefour leży na sercu ochrona środowiska i ekologia, dlatego inwestuje w ekologiczne rozwiązania w swoich sklepach. Przykładem może być przebudowany dział produktów nabiałowych, w którym zostały zainstalowane nowe, energooszczędne lodówki z ekologicznym czynnikiem chłodzącym, który jest przyjazny dla środowiska. Dodatkowo w sklepie Carrefour wycofano ze sprzedaży torby foliowe – klienci podczas zakupów mogą zaopatrzyć się za to w reklamówki biodegradowalne lub wielokrotnego użytku.

Przebudowany został również dział produktów świeżych, w którym klienci znajdą szeroki asortyment najwyżej jakości warzyw i owoców. Sieć, zgodnie ze swoją strategią transformacji żywieniowej, chce wspierać polskich producentów produktów świeżych oraz rolników chcących uprawiać ekologiczne produkty. Stąd też atrakcyjne warunki współpracy, na podstawie kontraktów farmerskich oraz granty dla rolników chcących produkować bio.

Firma stawia na rozwój certyfikowanej żywności ekologicznej, której nie brakuje w sklepie Carrefour. Aby zachęcić klientów do kupowania produktów bio przygotowano specjalne ulotki z przepisami kulinarnymi na dania, które można z nich przygotować.

To jeszcze nie koniec nowości. W zmodernizowanym sklepie Carrefour pojawiły się nowoczesne, energooszczędne lady z mięsem, serami i rybami.

Wszyscy klienci zauważą rozszerzenie asortymentu – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki atrakcyjnej ekspozycji wszystkie są teraz dobrze widoczne dla klientów.

Dział kas, również został przebudowany.  Pojawiły się cztery kasy samoobsługowe, które pozwolą zaoszczędzić czas. Warto wspomnieć, że pracownicy sklepu Carrefour rygorystycznie przestrzegają zakazu sprzedaży alkoholu osobom niepełnoletnim. Są wyczuleni na tym punkcie i w razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze proszą o okazanie dowodu osobistego. Firma współpracuje ze Stowarzyszeniem RoPSAN, której pracownicy regularnie odwiedzają sklepy. Podczas ubiegłorocznej prowokacji stowarzyszenia, pracownicy wykazali się niezwykłą czujnością i zapobiegli sprzedaży alkoholu osobom małoletnim, za co zostali odznaczeni certyfikatem. To wyróżnienie świadczy o niezwykłej sumienności i solidności pracowników Carrefoura.

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020