Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 13 lipca. Imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty
09/02/2013 - 10:09

Walentynki dla przedsiębiorców. Podatki, ZUS, rynek pracy

14. lutego Sądecka Izba Gospodarcza przy ul. Zielonej 27 organizuje „Dzień Otwartych Drzwi”. Z przedsiębiorcami podziela się wiedzą specjaliści z urzędu pracy, ZUS, wydziału przedsiębiorczości urzędu miasta, Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości Politechniki Krakowskiej i Małopolskiego Instytutu Studiów Podatkowych.
„Dzień Otwartych Drzwi” SIG rozpocznie się o godz. 9. Cykl wykładów rozplanowano do godz. 13. Wszystkie zajęcia odbędą się w sali 126C, WSB-NLU, na I piętrze, przy ul. Zielonej 27 w Nowym Sączu.

Kwadrans po 9. Wybrane problemy z bilansowego zamknięcia roku omówi Marek Kwinta, biegły rewident, doradca podatkowy, Prezes Zarządu Małopolskiego Instytutu Studiów Podatkowych. O abolicji składek ZUS, warunkach skorzystania z niej, ale także zagrożeniach, takich jak niższa składka emerytalna opowie o godz. 11.30 przedstawiciel ZUS.

Instrumenty wsparcia przedsiębiorców z Programu Promocji Zatrudnienia i Aktywizacji Lokalnego Rynku Pracy o godz. 11.45 zaprezentuje audytorium przedstawiciel urzędu pracy. O godz. 12 przedstawiciela wydziału ds. przedsiębiorczości Urzędu Miasta Nowego Sącza powinni posłuchać wszyscy zainteresowani zwolnieniami od podatku od nieruchomości dla nowych inwestycji na terenie miasta. Na takich zwolnieniach przedsiębiorcy decydujący się na lokalizację swojej działalności na terenach Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Sączu mogą zyskać nawet 300 tys. zł rocznie.

Agnieszka Gołąb, dyrektor Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości Politechniki Krakowskiej o godz. 12.15 powie jak ważny jest transfer wiedzy dla wsparcia firm. Pół godziny później najważniejsze zmiany w podatku VAT, jakie weszły w 2013 roku wyliczy i wyjaśni Justyna Zając – Wysocka, radca prawny, doradca podatkowy, Dyrektor Departamentu Doradztwa Podatkowego MISP.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Wystarczy pobrać ze strony internetowej www.sig.org.pl pobrać kartę zgłoszeniową i wypełnioną przesłać faksem na nr: (018) 44-99-165 lub e-mailem na adres: [email protected]

ANP
fot. BOS


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)