Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 26 stycznia. Imieniny: Lutosława, Normy, Pauliny
28/09/2021 - 00:20

W Muszynie będzie więcej parkingów, trwa budowa jednego z nich

Wkrótce w Muszynie będzie jeszcze więcej parkingów. W uzdrowisku postępują prace przy budowie nowych miejsc postojowych, między torami: ulicami Kity i Piłsudskiego oraz obwodnicą im. Jana Pawła II.

W Muszynie postępują prace przy budowie kolejnych, nowych miejsc postojowych, między torami: ulicami Kity i Piłsudskiego oraz obwodnicy im. Jana Pawła II. Wcześniej do użytku oddano parkingi przy basenach, tworząc 60 miejsc dla samochodów. 

Uzdrowisko nad Popradem cieszy się dużą popularnością wśród turystów, którzy zwłaszcza w sezonie i weekendy odwiedzają ulubione przez siebie Zapopradzie, wraz z Ogrodami Sensorycznymi oraz zrewitalizowane centrum miasta, jego urokliwe uliczki i ratusz.

W związku z tym pojawia się problem zaparkowania samochodów. Istniejące miejsca postojowe są niewystarczające, dlatego władze miasta je rozbudowują. W przyszłym roku mają powstać trzy, wielopoziomowe parkingi modułowe, które obecnie są w fazie projektowania. (MK) fot. Jerzy Majka. Dziękujemy za przesłanie błędu