Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 30 października. Imieniny: Augustyny, Łukasza, Urbana
26/07/2019 - 12:00

W Krynicy wyrasta specjalne miasteczko XXIX Forum Ekonomicznego

Za miesiąc w Krynicy-Zdroju odbędzie się XXIX Forum Ekonomiczne. A w centrum uzdrowiska, na Deptaku wyrastają już pierwsze konstrukcje specjalnego miasteczka, które ostatecznie zajmie powierzchnię blisko 8 tys. metrów kwadratowych. Po zakończeniu Forum, pomieszczenia zostaną udostępnione tysiącom uczestników Festiwalu Biegowego.

Na krynickim Deptaku trwają przygotowania do tegorocznego XXIX Forum Ekonomicznego. Powoli wyrasta specjalne miasteczko, w którym odbędą się sesje, debaty, panele.

Tegoroczne Forum Ekonomiczne odbędzie się w dniach 3-5 września pod hasłem „Europa jutra. Silna, czyli jaka?". Uczestnicy wydarzenia poszukiwać będą odpowiedzi na pytanie, jak Europa poradzi sobie w nadchodzącej dekadzie w zderzeniu z globalnym układem sił politycznych oraz ekonomicznych.

Krynickie spotkania ekonomiczne od 29 lat są jednym z największym i najbardziej prestiżowych wydarzeń polityczno-ekonomicznych Europy. W tegorocznym Forum Ekonomicznym uczestniczyć będzie blisko 5 tysięcy gości z 60 krajów świata. W ramach wydarzenia odbędą się sesje plenarne, spotkania panelowe i wydarzenia specjalne, podzielone są na bloki tematyczne.

W Krynicy wyrasta już specjalne miasteczko XXIX  Forum Ekonomicznego

Podczas Forum Regionów przedstawiciele władz regionalnych z krajów Europy spotykają się z przedstawicielami administracji publicznej Unii Europejskiej.

W dyskusjach uczestniczą samorządowcy, biznesmeni, organizacje samorządowe i pozarządowe, przedstawiciele ministerstw oraz agend rządowych.

W Krynicy wyrasta już specjalne miasteczko XXIX  Forum Ekonomicznego

Po zakończeniu Forum, pomieszczenia zostaną udostępnione uczestnikom Festiwalu Biegowego. Tutaj znajdują się m.in: główne biuro wydarzenia, strefa dzieci, sale wystawiennicze sprzętu i ubioru sportowego, a także odbywają się spotkania ze sportowcami i dekoracje zawodników.

(MK) fot. aut.Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)