Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 19 maja. Imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra
13/08/2015 - 14:28

Uwaga przedsiębiorcy! Bezpłatne szkolenia biznesowe

Właściciele i pracownicy firm z powiatów nowosądeckiego i gorlickiego mogą wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach z zakresu skutecznej sprzedaży, a także innowacji w odnawialne źródła energii. Nabór już trwa, najbliższe szkolenia odbędą się jeszcze w sierpniu.
Współfinansowany przez Szwajcarię w ramach Szwajcarsko - Polskiego Programu Współpracy projekt „Lokalne inicjatywy na rzecz rozwoju regionalnego powiatu gorlickiego i nowosądeckiego” jest realizowany i współfinansowany przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A..

Szkolenie "Skuteczny sprzedawca" odbędzie się w Nowym Sączu 24-25 sierpnia 2015 r. (w godz. 9.00-16.00). Celem szkolenia jest wzrost wiedzy i umiejętności uczestników w zakresie prezentacji oferty, finalizowania transakcji handlowych, zarządzania procesem sprzedaży, komunikacji perswazyjnej. Ponadto uczestnicy poznają nowoczesne techniki pozyskiwania i utrzymania klienta.

Szkolenie "Innowacje w odnawialne źródła energii (OZE) szansą dla przedsiębiorstw" odbędzie się w Gorlicach 27-28 sierpnia 2015 r. (w godz. 9.00-16.00). Celem szkolenia jest zwiększenie świadomości mikro, małych i średnich firm o możliwościach i szansach rozwoju w zakresie zastosowania i wykorzystania innowacyjnych rozwiązań odnawialnych źródeł energii (OZE) w celu podniesienia swojej konkurencyjności na rynku oraz pozyskania na ten cel środków unijnych.

Dla kogo? Mikro, małe i średnie firmy, zarejestrowane (posiadające siedzibę) lub posiadające strukturę organizacyjną (jednostkę, oddział, filię, przedstawicielstwo) na terenie powiatu gorlickiego lub nowosądeckiego. Uczestnikami szkoleń mogą być właściciele, kadra zarządzająca i kierownicza oraz pracownicy.

Zapisy i szczegółowe programy szkoleń:

http://www.marr.pl/projekty/swiss_/szkolenia.html

Dodatkowe informacje można uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu: 18 262 12 76.

Źródło: Lokalne Biuro Projektu w Nowym Sączu

Dziękujemy za przesłanie błędu