Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 14 sierpnia. Imieniny: Alfreda, Maksymiliana, Selmy
28/07/2020 - 00:00

Super rabaty na otwarcie Salonu KARPOL w Starym Sączu

Firma KARPOL otwiera swój salon z osłonami okiennymi w Stary Sączu. Zapraszamy na otwarcie.

Salon firmy Karpol
W sobotę 1 sierpnia, w Starym Sączu przy ul. Źródlanej 22, o godzinie 10, firma KARPOL otwiera największy w regionie, firma KARPOL otwiera największy w regionie salon z osłonami okiennymi. Z tej okazji przygotowana została specjalna oferta promocyjna na produkty firmy KARPOL, która wynosi aż 30 proc. rabatu. Dziś rozmawiamy na temat otwarcia z panem Józefem Kurkiem, właścicielem firmy.

Czym zajmuje się firma KARPOL?
- Firma KARPOL działa w branży dekoracyjnej, a dokładnie mówiąc produkuje osłony okienne od ponad 30 lat, systematycznie się rozwijając i rozbudowując swoje portfolio. Firma swoją siedzibę ma w miejscowości Zamieście, koło Limanowej.

Co dokładnie rozumiemy przez pojęcie osłony okienne?
- Są to produkty, dzięki którym nasi klienci mogą ochronić się przed światłem słonecznym jak również zyskać prywatność zasłaniając się od sąsiadów czy przechodniów, ale również ochronić się przed komarami wybierając nasze moskitiery.

Czyli są to np. rolety...
Tak i nie tylko. Firma KARPOL w swojej ofercie posiada rolety typu mini czy w kasecie z różnymi materiałami np. Dzień –Noc. Lecz nie tylko. W naszym portfolio można znaleźć również plisy okienne, żaluzje drewniane i aluminiowe, karnisze drewniane, karnisze metalowe czy szyny PCV. Tak jak wspomniałem wcześniej,  produkujemy również różnego rodzaju moskitiery, które ochronią nas przed komarami, których w tym roku jest bardzo dużo. Oprócz naszych produktów, w salonie nasi klienci mogą nabyć takie produkty jak lustra, listwy dekoracyjne czy panele 3D.

Czy w salonie można kupić produkty od ręki czy tylko na zamówienie?
- Tak, mamy gotowe produkty, które klient może zakupić od razu na miejscu w salonie. Są to karnisze drewniane i metalowe, szyny PCV, rolety czy nawet moskitiery. Oczywiście rozumiemy, że każde okno jest inne, a tym bardziej wnętrze danego pomieszczenia. Dlatego nasi klienci z pomocą naszej fachowej obsługi mogą sobie indywidualnie skonfigurować dany produkt. Rozumiemy, że dziś każdy jest zajęty, dlatego oferujemy naszym klientom możliwość pomiaru i montażu naszych produktów.

Czy rabat 30 procent na Państwa produkty jest tylko dostępny w dzień otwarcia salonu?
- Nie, rabat ten jest przyznawany każdemu klientowi, który kupi produkty firmy Karpol w dniach od 01.08.2020 do soboty 08.08.2020 r.

Dziękuję za rozmowę i zapraszamy na otwarcie.

KARPOL otwiera swój salon z osłonami okiennymi w Starym Sączu
Obejrzyj zdjęcia:


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)