Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 26 maja. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
15/11/2018 - 15:00

Stary Sącz: Uwaga na ulicy Żwirki i Wigury, idzie kanalizacja

Trwają prace przy budowie kanalizacji w Starym Sączu. Prace z podegrodzkiej a potem z Piłsudskiego przeniosły się na ulicę Żwirki i Wigury – część jezdni jest wyłączona z ruchu. Kierowcy – bądźcie ostrożni.

Zobacz też: Stary Sącz: wszystko, co chcecie wiedzieć o budowie kanalizacji jest tu

- Z ulicą Piłsudskiego uporaliśmy się bardzo szybko, bo zaledwie w trzy dni – nie kryje satysfakcji zastępca burmistrza Starego Sącza Kazimierz Gizicki, który jednocześnie informuje, że autobusy MPK kursują w okolicy już bez zmian a prace ziemne przeniosły się na ulicę Żwirki Wigury. Jak długo to potrwa?

Zobacz też: Stary Sącz: Za 27 milionów 2228 mieszkańców dostanie kanalizację

- Tam gdzie są najbardziej uczęszczane ulice staramy się wszystkie prace robić w jak najkrótszym czasie, ale działamy na wrażliwej tkance miejskiej gdzie nie raz czekają na nas niemiłe niespodzianki – komentuje burmistrz Jacek Lelek. Chodzi oczywiście o kwestie najróżniejszych sieci, mediów, które nie zawsze są zinwentaryzowane i naniesione na mapy jak być to powinno.

Zobacz też: Stary Sącz: pierwsza sesja nowej rady będzie już online

- Na szczęście Żwirki i Wigury to miejsce mniej uczęszczane, gdzie nie ma zbyt wielkiego ruchu a którą dodatkowo można w łatwy sposób objechać. Myślę, że prace mogą tu potrwać nawet do końca roku, ale najważniejsze jest to, że cała inwestycja przebiega zgodnie z harmonogramem - podsumowuje samorządowiec.

ES [email protected] Fot.: ilustracyjne archiwum sadeczanin.info

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!Dziękujemy za przesłanie błędu


Majowy miesięcznik "Sądeczanin" już w kioskach