Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 23 czerwca. Imieniny: Albina, Wandy, Zenona
18/11/2015 - 12:45

Sprawdź co wygrałeś w loterii paragonowej

Opel Astra to główna nagroda pierwszego losowania w Narodowej Loterii Paragonowej.

Narodowa Loteria ParagonowaAFP821JULTX, A9TEAYIJKER oraz A4Y70MN4L8A - to numery zgłoszeń wylosowane spośród paragonów zarejestrowanych w październiku. Pierwsza wylosowana osoba wygrała Opla Astrę.

Aby nagroda nie przepadła, bo na przykład zwycięzca zgubił paragon, wylosowano także dwa numery rezerwowe spośród zarejestrowanych paragonów. To dla nich są  przewidziane tablety, ale w sytuacji, kiedy przekazanie samochodu pierwszej osobie będzie niemożliwe, otrzyma go pierwszy z wylosowanych numerów rezerwowych. A w sytuacji, kiedy i on nie będzie mógł otrzymać głównej nagrody – drugi z nich. Dodatkowo w podziękowaniu za uczciwą sprzedaż multimedialny tablet otrzyma sprzedawca, który wystawił paragon dla odbiorcy głównej nagrody w losowaniu, czyli samochodu. 

Paragony fiskalne, zarejestrowane w loterii, należy trzymać minimum 7 dni od daty losowania (te z branży premiowanej należy zachować do losowania 18 stycznia 2016 r.), w którym bierze on udział, ponieważ posiadanie i przekazanie organizatorowi paragonu fiskalnego jest warunkiem koniecznym do odbioru nagrody.

Losowanie dodatkowych nagród (6x notebook Lenovo ThinkPad, 5x iPad Air 2) odbędzie się 27 listopada br.

Wyniki losowań można sprawdzić na stronie Narodowej Loterii Paragonowej

Narodowa Loteria Paragonowa to akcja edukacyjna Ministerstwa Finansów, której celem jest uświadomienie Polakom jak ważna jest ich rola w kształtowaniu uczciwego obrotu gospodarczego. Biorąc paragon wspierasz uczciwych przedsiębiorców i uczciwą konkurencję między nimi. Podczas pierwszego miesiąca loterii Polacy zarejestrowali blisko 17 milionów paragonów fiskalnych, z czego prawie 375 tys. to paragony z branży: fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne, która jest pierwszą z czterech branż premiowanych w loterii.

(opr.jg) źródło: http://www.mf.gov.pl/Dziękujemy za przesłanie błędu

100 firm Sądecczyzny - katalog