Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 11 maja. Imieniny: Igi, Mamerta, Miry
30/04/2021 - 09:00

Ślub w czasie pandemii. Wybieramy idealną suknię ślubną

Zapewne wielu z Was zastanawia się jak obecnie wygląda możliwość zawarcia związku małżeńskiego. W Salonie Sukien Ślubnych „PRESTIGE” w Nowym Sączu, zapytaliśmy o zamówienie sukni ślubnej.

Salon Sukni Ślubnych Prestige Nowy Sącz

Właścicielka salonu, pani Dorota Puchała mówi, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby złożyć zamówienie nawet dziś. Wystarczy umówić się na wizytę ze stylistką telefonicznie 18 444-24-94 lub przez Facebooka „Salon Sukien Ślubnych "PRESTIGE”. Po przyjściu w umówionym terminie dobierzemy dla każdej panny młodej suknie jej marzeń, szytą na miarę oraz wszelkie niezbędne dodatki (welon, biżuterię, ozdobę do włosów, okrycie ślubne).

Salon Sukni Ślubnych PRESTIGE

Zamówienie trafia do pracowni i w ciągu od trzech do sześciu miesięcy będzie gotowe do odbioru w salonie. Jeśli jednak los sprawi, że czasu do ślubu jest mniej, a pani młoda pilnie potrzebuje suknię, jesteśmy w stanie zrealizować takie zamówienie w bardzo krótkim czasie bez dodatkowych opłat. Gdyby zdarzyło się tak, że w naszym salonie zagości nie umówiona wcześniej pani młoda, również zostanie obsłużona jeżeli nie nałoży się to z mierzeniem wcześniej umówionym przez inną klientkę.

Salon Sukni Ślubnych PRESTIGE Nowy Sącz

Mimo panującej sytuacji zamówienie sukni nie stanowi żadnego problemu. Salon funkcjonuje normalnie (z zachowaniem wszelkich norm sanitarnych) i wciąż wypuszcza ze swych progów kolejne zadowolone klientki.

Czas pandemii mimo wszystko nie przestraszył pań młodych, które kupują suknie, decydując się na ceremonię ślubną niekoniecznie połączoną z hucznym weselem. Sytuacja związana z pandemią zmienia się na tyle dynamicznie, że zakochani przyszli Państwo Młodzi nie chcą odkładać ceremonii na czas bliżej nie określony bo... liczy się miłość, a nie huczne wesele.

Warto nadmienić, że Salon Sukien Ślubnych „PRESTIGE” działa prężnie od 25 lat na sądeckim rynku, pod niezmienionym adresem przy ulicy Długosza 18 w Nowym Sączu i cieszy się najlepszą opinią w regionie. Zapraszamy wszystkie przyszłe panny młode do obejrzenia galerii, aby móc zapoznać się z częścią pięknych modeli sukien ślubnych i dodatków oferowanych przez Salon Sukien Ślubnych "PRESTIGE". Do obejrzenia pełnej oferty zapraszamy do salonu.

Salon Sukni Ślubnych "PRESTIGE" w Nowym Sączu zaprasza panny młode
Te przepiękne suknie ślubne znajdziecie pod adresem Długosza 18 w Nowym Sączu. Salon Sukni Ślubnych "PRESTIGE" działa tam niezmiennie od 25 lat.

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2020