Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 8 marca. Imieniny: Beaty, Juliana, Wincentego
19/02/2021 - 19:40

Sklep Intermarche wkrótce zniknie z Centrum Handlowego Europa

Z pewnością to nie będzie dobra wiadomość dla wielu sądeczan. Już wkrótce z Centrum Handlowego Europa II Plaza zniknie sklep Intermarche, który w tym miejscu istniał od 2001 roku. Do kiedy będziemy mogli zrobić tam zakupy?

Sądeczanie od dwudziestu lat robili zakupy w Intermarche. Był to jeden z większych sklepów na terenie Nowego Sącza. Można tam było kupić produkty spożywcze, kosmetyczne, chemiczne i przemysłowe.

Właściciele Intermarche przez wiele lat chętnie włączali się w naszą akcję charytatywną "Serce-Sercu", za co bardzo dziękujemy. Udostępniali swój sklep naszym wolontariuszom, którzy zbierali produkty spożywcze dla osób chorych, samotnych i ubogich.

Niestety już za kilka tygodni jedyne Intermarche w Nowym Sączu zostanie zamknięte. Już teraz Czytelnicy informują nas o pustych półkach i przesyłają zdjęcia. Klienci mogą tam robić zakupy tylko do połowy marca. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, wkrótce w tym miejscu zostanie otwarty kolejny sklep dużej sieci.

Dlaczego zarząd grupy Muszkieterowie, której podlega Intermarche, podjął decyzję o zamknięciu sklepu w Nowym Sączu?

- Sklep sieci Intermarché w centrum handlowym Europa II Plaza w Nowym Sączu był dostępny dla klientów od 20 lat na podstawie umowy z operatorem centrum zawartej dwukrotnie na okres 10-letni. W wyniku negocjacji biznesowych nie doszło do przedłużenia umowy pomiędzy stronami. W związku z tym supermarket Intermarché w Nowym Sączu jest dostępny dla klientów do końca marca 2021 r. - odpowiada Agata Piekarz-Urbaś z biura prasowego Grupy Muszkieterów.

- Celem Grupy Muszkieterów, zarządzającej siecią Intermarché, jest uruchamianie nowych placówek handlowych. Dlatego Nowy Sącz jest jedną z możliwych lokalizacji, gdzie w przyszłości może pojawić się supermarket pod szyldem Intermarché - dodaje.  (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Czytelnik)Dziękujemy za przesłanie błędu

Marcowy miesięcznik Sądeczanin 2021