Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 18 stycznia. Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
01/03/2020 - 20:40

Sądeczanin Roku 2019: firma Conberg ponownie wyciągnęła pomocną dłoń

Już po raz kolejny nowosądecka firma Conberg, zdecydowała się wesprzeć plebiscyt oraz galę plebiscytu „Sądeczanin Roku”.

Bliższą charakterystykę firmy Conberg, opierającej swoją działalność na liniach technologicznych, stanowiskach zrobotyzowanych oraz profesjonalnych rozwiązaniach dla zakładów przemysłowych, w których wykorzystuje się technologie przetwarzania materiałów sypkich w procesach produkcyjnych, przedstawia Joanna Zielińska-Pałka, executive manager firmy Conberg.

- Filarem naszej działalności jest stały i zgrany zespół pracowników, który lubi wyzwania i podejmuje się niestandardowych zadań, realizując je od projektu poprzez wykonanie. Mamy także coraz szerszy park maszynowy. Obecnie będziemy inwestować w lakiernie i usługi antykorozyjne, aby wyprodukowane przez nas urządzenia i maszyny miały jeszcze większą trwałość. Jednocześnie strategię firmy ukierunkowujemy na branże i urządzenia oparte o technologie zarówno, w tym o odnawialne źródła energii.

Czytaj także: Duma przemysłowej Sądecczyzny: firma Conberg
 

Dlaczego firma Conberg zdecydowała się drugi raz wesprzeć plebiscyt „Sądeczanin Roku”?

- Myślę, że powodów, dla których prezes Jacek Ogorzałek zdecydował się na wsparcie, jest wiele. Nie chciałabym powtarzać argumentów z zeszłego roku. Natomiast z pewnością jest to duża aprobata dla takiej inicjatywy, dla organizatorów i oczywiście dla osób nominowanych. W zeszłym roku obiecaliśmy, że będziemy partnerem, więc nie wypadałoby, żeby nas tu nie było - dodaje Joanna Zielińska-Pałka.

Czytaj także: "Sądeczanin Roku" z firmą Conberg. Wspierają lokalne inicjatywyJak w sądeckiej firmie Conberg połączyli wielkie dobro i najnowsze technologie
 

(Karol Trojan) k.trojan@sadeczanin.info, fot.: Karol TrojanDziękujemy za przesłanie błędu