Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
01/12/2020 - 14:40

„Sądecczyzna znana czy nieznana na rynku międzynarodowym?”. Wystawa online

Sądecczyzna to jeden z tych regionów, który w ostatnich latach stał się symbolem sukcesu dużych firm, ale także małych i średnich przedsiębiorstw. Nasz region słynie również z ludzi ciężko pracujących na swój sukces. Już od 8 grudnia możecie spotkać wszystkich w jednym miejscu.

Inauguracja wystawy online „Sądecczyzna znana czy nieznana na rynku międzynarodowym?” nastąpi podczas Europejskiego Kongresu Samorządowego, który odbędzie się w dniach 8-9 grudnia 2020 roku. Podczas tego wydarzenia spotkacie państwo ważnych gości, którzy będą starali się odpowiedzieć na pytanie, jak w ciężkim okresie wesprzeć polską gospodarkę, wzmocnić lokalny biznes oraz ożywić współpracę międzyregionalną.

Na zarejestrowanych uczestników naszego wydarzenia czekają dwa bloki programowe:
We wtorek 8 grudnia zostaną poruszone zagadnienia związane z rolą administracji publicznej we wsparciu polskich eksporterów, wykorzystaniem potencjału inwestycyjnego miast i regionów oraz – w ramach forum polsko-czeskiego – współpracą transgraniczną obu państw.

W środę 9 grudnia zaproszeni goście wezmą udział w dyskusji o roli regionów wschodnioeuropejskich w budowaniu regionalnych partnerstw, wpływie epidemii na realizację wizji Smart City oraz konkurencyjności lokalnych biznesów względem wielkich korporacji.

Udział w wydarzeniu potwierdził już m.in. Jarosław Gowin. Sprawdź szczegóły: Europejski Kongres Samorządowy już 8 grudnia. Nie przegapcie

Wydarzenie odbędzie się na platformie zoom. Rejestracja możliwa pod tym linkiem: https://zoom.us/webinar/register/WN_N9q55qDoRkmB0aN3nNZs8w

Równocześnie, od 8 grudnia dostępna będzie specjalna wystawa online pt. „Sądecczyzna znana czy nieznana na rynku międzynarodowym?”. Biznesowe sukcesy firm z Sądecczyzny zainspirowały nas do jej stworzenia.

Jest to projekt o charakterze informacyjno-promocyjnym, który prezentuje potencjał eksportowy sądeckich firm. Na wystawie znajdziecie Państwo przedsiębiorstwa zarówno te już obecne na rynkach międzynarodowych, jak i te otwarte do nawiązania międzynarodowych kontaktów handlowych.

Pragniemy tym sposobem wzbudzić świadomość europejskich środowisk biznesowych wobec innowacyjności i potencjału polskiej gospodarki południowej Małopolski oraz wzmocnić pozytywny wizerunek sądeckich przedsiębiorstw za granicą.

Serdecznie zapraszamy do wirtualnego „zwiedzania” wystawy. Mamy nadzieję, że zachęci ona Państwa do współpracy z firmami z regionu Sądeckiego oraz pokaże jaki potencjał ma gospodarka południowej Polski.

Projekt współfinansowany przez Ministra RozwojuDziękujemy za przesłanie błędu