Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 1 grudnia. Imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza
07/03/2016 - 14:00

Sądeczanka najbardziej wpływową kobietą branży budowlanej

Są odważne i przedsiębiorcze. To najkrótsza charakterystyka najbardziej wpływowych kobiet w polskiej branży stolarki budowlanej, wyłonionych w plebiscycie Informatora Branżowego Stolarki VIP .Jest ich pięć. Najlepsza wśród nich jest sądeczanka Katarzyna Swiderska dyrektor marketingu firmy Wiśniowski

Branża budowlana to świat uznawany za typowo męski. Panie jednak coraz częściej w ów świat ingerują, nadając mu nowy wyrazu i otwierając przed nim nowe horyzonty. To one inspirują do zmian, motywują i podejmują kluczowe decyzje. Fakt ten docenił Informator Branżowy Stolarka VIP, który postanowił zorganizować plebiscyt „Kobiety Branży Stolarki”, nagradzając te najbardziej wpływowe. Bezkonkurencyjna okazała się sądeczanka, Katarzyna Świderska, dyrektor marketingu firmy Wiśniowski, która zdobyła tytuł „Najlepszej z najlepszych”. W tegorocznej edycji plebiscytu nominowano trzydzieści pięć kobiet, zajmujących kluczowe stanowiska w firmach związanych z branżą budowlaną. Po wstępnej ocenie do finałowego etapu przeszło pięć pań, których kandydatury poddano weryfikacji poprzez głosowanie internautów. Najwięcej głosów zdobyła Katarzyna Świderska.

- To dla mnie ogromnie ważne wyróżnienie, szczególnie że rozpoczyna się 20 rok mojej pracy na rzecz branży budowlanej, w której obecność kobiet przez lata nie była tak oczywista jak dziś - mówi Swiderska. - Chciałabym zadedykować tę nagrodę wszystkim moim koleżankom współtworzącym sukces marki Wiśniowski.

Z branżą budowlaną i marką Wiśniowski świderska jest związana dokładnie dziewiętnaście lat. Stworzyła od podstaw dział marketingu firmy, otwierając go na nowe możliwości i wyzwania. To ona zainicjowała i pokierowała procesem rebrandigu sądeckiego przedsiębiorstwa uwypuklając jej prestiż i pozycję lidera w branży. Teraz sama została liderką.

Statuetki „Najlepsza z najlepszych” wręczono na zamku w Gniewie podczas  dwunastej edycji Konwentu Stolarki VIP.

- Mało mówi się o kobietach w naszej branży. Branża jest mocno męska, a jednak kobiety odgrywają w niej bardzo ważną rolę. Postanowiliśmy przełamać ten stereotyp i pokazać te panie, które dużo znaczą i będą znaczyły jeszcze więcej – mówił organizator konwentu Grzegorz Cendrowski.

(mika)

fot. Firma Wiśniowski

Dziękujemy za przesłanie błędu