Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 23 czerwca. Imieniny: Albina, Wandy, Zenona
13/07/2020 - 11:40

Rusza wyczekiwany remont ul. Zefirka w Muszynie. Zmiany w ruchu

Od 13 lipca rozpoczyna się długo wyczekiwany remont ulicy Zefirka w Muszynie. W związku z tym nastąpi tymczasowa zmiana organizacji ruchu, ulica Ogrodowa stanie się na całej długości dwukierunkowa.

W poniedziałek, 13 lipca rozpocznie się długo wyczekiwany remont ulicy Zefirka w Muszynie, która usytuowana jest w centralnym punkcie miasta, a odchodzi od ulicy Ogrodowej. To droga gminna, a jej długość wynosi 250 metrów. 

-Główny zakres inwestycji polegał będzie na remoncie chodnika oraz wykonaniu nowej nawierzchni. Prace prowadzone będą sukcesywnie, w sposób minimalizujący utrudnienia. - informuje Jan Golba, burmistrz Muszyny.- Proszę o stosowanie się do oznakowania zmiany organizacji ruchu, a także o cierpliwość i wyrozumiałość, podczas prowadzonych prac, pamiętając, że ta inwestycja jest dla nas. 

W czasie prowadzonych prac remontowych zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu, ulica Ogrodowa stanie się ulicą dwukierunkową. Zapewniony będzie dojazd do Ośrodka Zdrowia, od strony ulicy Ogrodowej lub ulicy Piłsudskiego, w zależności od postępu prac.

Dofinansowanie w ramach Funduszu Dróg Samorządowych to kwota 175 049 złotych.

(MK) fot. aut. Dziękujemy za przesłanie błędu

100 firm Sądecczyzny - katalog