Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 21 sierpnia. Imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty
05/02/2019 - 14:40

Rozbudowa zakładu, oddzielne fabryki… Wiśniowski gna do przodu

Dynamiczny rozwój, nowatorska wizja i wysoka pozycja na rynku, takie pochwały zebrała spółka Wiśniowski podczas zorganizowanej w Warszawie z wielką pompą Gali Builder Awards, podczas której najlepsze firmy z branży budowlanej otrzymują nagrody. Sądeckie przedsiębiorstwo po raz kolejny trafiło do ścisłej czołówki i otrzymało tytuł Budowlanej Marki Roku.

Nagroda uchodząca za jedną z bardziej prestiżowych w branży przyznawana jest przez radę naukową i programową, także redakcję miesięcznika Builder. Trafia do tych firm, które mogą się pochwalić dynamicznym rozwojem i silną pozycją na rynku branży budowlanej. 

Czytaj też Wiśniowski stawia hale w megatempie

Dlaczego Wiśniowski został uznany za Budowlaną Firmę Roku? Jury konkursu doceniło sądeckiego producenta bram, okien, drzwi i ogrodzeń za dynamiczny rozwój, nowatorską wizję i wysoką pozycję rynkową. Za swój największy sukces w minionym roku firma uznaje rozbudowę zakładu.

- Podwajamy swoje możliwości. Powstają oddzielne fabryki stolarki, ogrodzeń oraz bram garażowych i przemysłowych. Przed nami także ciekawe wyzwania w 2019 roku – mówi dyrektor marketingu Katarzyna Świderska.  

Czytaj też Co łączy Ryszarda Florka z biskupem i słynnym kardiochirurgiem?

To niejedyne wyróżnienie jakie trafiło do spółki. W kategorii Osobowość Branży nagrodę otrzymała prezes zarządu Krystyna Baran, która jest związana z Wiśniowskim od 27 lat.

Andrzej Wiśniowski, blisko trzy dekady temu rozpoczął biznes w przydomowym garażu. Dziś jest na branżowym topie.  

[email protected]  Fot. wiśniowski, JM

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu


Sierpniowy miesięcznik "Sądeczanin"