Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 24 czerwca. Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
03/11/2020 - 21:05

Remont drogi w Mochnaczce Wyżnej na finiszu.W listopadzie powinna być przejezdna

Kończy się podbudowa drogi gminnej na odcinku od Cichego Kącika do Mochnaczki Wyżnej (gmina Krynica-Zdrój). Wkrótce jezdnia powinna być przejezdna.

Długo oczekiwany remont drogi gminnej, na odcinku ok. 1 km, od Cichego Kącika do Mochnaczki Wyżnej rozpoczął się w połowie października. Jezdnia, która łączy się z DK nr. 75, z powodu licznych dziur stała się utrapieniem kierowców.

W związku z remontem, na czas prowadzenia robót budowlanych drogę zamknięto. Należy stosować się do oznakowania drogowego.

-Prace remontowe w Mochnaczce Wyżnej na drodze w kierunku Cichego Kącika idą sprawnie. Kończą się roboty dotyczące jej podbudowy, na listopad planowane jest zakończenie remontu.-informuje burmistrz Piotr Ryba. 

Koszt remontu to kwota prawie 420 tys. złotych, z tego 50 proc. pochodzi z rządowego programu Fundusz Dróg Samorządowych.

To druga, po ulicy Słotwińskiej, tego typu inwestycja w tym roku. Podczas sesji on-line burmistrz przypominał, że złożono jeszcze jeden wniosek, dotyczący remontu ulicy Andersa. Połowa kwoty ma pochodzić z Funduszu Dróg Samorządowych. 

(MK) fot. aut.

Remont drogi w Mochnaczce Wyżnej na finiszu.W listopadzie powinna być przejezdna
Kończy się podbudowa drogi gminnej na odcinku od Cichego Kącika do Mochnaczki Wyżnej (gmina Krynica-Zdrój). Wkrótce droga powinna być przejezdna.


Dziękujemy za przesłanie błędu

100 firm Sądecczyzny - katalog