Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 3 grudnia. Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery
29/09/2023 - 07:15

Rekreacja na full wypas. Takie mają place zabaw na wsi pod Nowem Sączem [ZDJĘCIA]

Zjazd linowy, karuzela, huśtawki, zestaw trampolin i konstrukcja wspinaczkowa.., taki wypasiony, nowy plac zapas mają teraz w Łącku. Szczególnie w weekend warto połączyć wypoczynek z rekreacją i wybrać się do sąsiadującej z Nowym Sączem gminy, która w kończącym się wrześniu królowała w kalendarzu „Sądeczanina" na 2023 rok.

Czytaj też Postawili ekspresem za sądecką miedzą superbudowlę. Teraz będzie ciąg dalszy tej inwestycji [ZDJĘCIA]

To znakomite miejsce do rodzinnego wypoczynku

 Strefę Rekreacji nad Dunajcem w Łącku  chętnie odwiedzają nie tylko mieszkańcy gminy i pobliskiego Nowego Sącza, ale także turyści.

Przeznaczony na relaks teren zmienił się ostatnio nie do poznania. Powstał tam nowy plac zabaw z mnóstwem atrakcji. Jest zjazd linowy, karuzela słupowa, zestaw sprawnościowy, , huśtawka wahadłowa, zestaw trampolin i przestrzenna konstrukcja wspinaczkowa. Nie brak też ławek, koszy na śmieci, wykonano również żwirową nawierzchnię.

Koszt inwestycji to 327 tysięcy złotych.

Czytaj też Swojska kuchnia, wyśmienite ciasta. Bajeczny zakątek pod Nowym Sączem dla fanów jazdy na rowerze [ZDJĘCIA] 

Warto wybrać się też do Kadczy

Tam z kolei na placu zabaw niedawno zamontowano huśtawkę równoważną, jest też  bujak sprężynowiec,  podwójna huśtawka, karuzela tarczowa i piaskownica.

Tuż obok znajduje się zmodernizowane niedawno boisko sportowe, z bezpieczną nawierzchnią z trawy syntetycznej, z wyposażeniem do rekreacyjnej gry w siatkówkę, tenisa i piłkę ręczną.

Czytaj też Ten raj na ziemi w naszym regionie kradnie serca ludziom z całej Polski [ZDJĘCIA]  

Nowym placem zabaw może się też pochwalić Wola Kosnowa

Są tam między innymi potrójne huśtawki, linarium, wszystko to na nowej, przyjaznej dla dzieci nawierzchni, w otoczeniu zieleni.

Czytaj też Już nam budują kawałek „sądeczanki”. Idzie pełną parą zaprawiona goryczą inwestycja [ZDJĘCIA]  

Budowa placu zabaw w Kadczy kosztowała 182 tysiące złotych, modernizacja boiska, ponad 183 tysiące.  Kosz placu zabaw w Woli Kosnowej to 190 tysięcy złotych. ([email protected]) fot. UG Łącko
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu