Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 24 października. Imieniny: Arety, Marty, Marcina
05/11/2017 - 12:15

Rekordy "Sądeczanina". Dziękujemy naszym Czytelnikom!

Bardzo dziękujemy naszym Czytelnikom - październik był dla serwisu sadeczanin.info kolejnym rekordowym miesiącem. Zarówno liczba unikalnych użytkowników serwisu (324 tysiące) i odsłon (7 milionów) rosną systematycznie, ale październikowym wynikiem postanowiliśmy się w końcu pochwalić, bo jest jeszcze lepszy od września, który pobił rekord 32 miesięcy.


W sadeczanin.info każdego dnia - tak w dzień powszedni jak w niedzielę - staramy się dostarczać Wam codzienny serwis użytecznych informacji z Sądecczyzny. Wiadomości, Gospodarka, Pod Paragrafem, Sport i Zdrowie, Kultura, Edukacja, Religia, czy też Rozmowy Sądeczanina - w każdym dziale znajdziecie dla siebie coś nowego, ciekawego, potrzebnego. I co najważniejsze - regionalnego, bo Sądecczyzna jest dla nas najważniejsza, choć uważnie śledzimy również co się dzieje dalej.

Przekazujemy informacje z trzech powiatów: nowsądeckiego, limanowskiego i gorlickiego, rozmawiamy z ludźmi, którzy tu mieszkają, pracują, prowadzą firmy. Pytamy tych co leczą, naprawiają, konstruują, dbają o nasz umysł, dusze oraz bezpieczeństwo. Przepytujemy polityków, nie stosując taryfy ulgowej. Jesteśmy tam, gdzie dzieje się coś ważnego dla lokalnych społeczności, w których żyjemy. Oczywiście, sami nie możemy wszędzie dotrzeć ale - na szczęście - nie jesteśmy sami. Wiele materiałów, które ukazują się w sadeczanin.info, dostajemy od Was - dziękujemy za wszystkie te zdjęcia, wideo i tekstowe relacje. 

Pewnie, obrywa się nam czasem, ale to znaczy, że czytacie nas uważnie i zależy Państwu, by w sadeczanin.info, podobnie jak w miesięczniku "Sądeczanin", było jak najmniej błędów. To Wy jesteście ekspertami. Dziękujemy więc za telefony, maile i komentarze, bo także dzięki nim stajemy się coraz lepsi i zawsze pamiętamy, że to dzięki Wam jesteśmy największym serwisem informacyjnym tej części Europy : ) zarówno w wersji internetowej jak i tradycyjnej, papierowej. Wydawany już od 10 lat miesięcznik "Sądeczanin" to stale kompendium wiedzy na temat regionu, ciekawe miejsce debat i wymiany poglądów.

Różnie się dzieje na sądeckim, medialnym rynku, czasem więcej tu obietnic niż szans na ich dotrzymanie, ale my rozwijamy się, zmieniamy i planujemy kolejne zmiany jedynie po to, by jeszcze lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Mając oparcie w silnym wydawcy, również jesteśmy silnym, przewidywalnym i solidnym partnerem. Jeśli do czegoś się zobowiązujemy, dotrzymujemy słowa. W internecie wszystko da się policzyć, więc na dowód oferujemy twarde dane.

W sadeczanin.info nie staramy się za wszelką cenę dopasować do aktualnych trendów; pamiętamy, że najważniejszy jest Czytelnik. Z perspektywy normalnego człowieka staramy się więc patrzeć na świat. I tak, jak każdy normalny człowiek, musimy zarabiać - stąd istniejące w serwisie reklamy. Niebawem zmienimy nieco wygląd strony, by jeszcze lepiej pogodzić potrzeby Cztelnika i przedsiębiorców, którym zależy na obecności w sadeczanin.info, bo zdają sobie sprawę, że żadne inne regionalne medium Małopolski nie jest tak popularne.

Dla przedsiębiorców właśnie, ale też dla nas - ludzi szukających najróżniejszego typu produktów i usług - uruchomiliśmy niedawno Katalog Firm Sądecczyzny. Znajdziecie tam już ponad tysiąc firm, instytucji i stowarzyszeń. Jeśli prowadzicie firmę a nie ma Was tam, możecie ją dodać, promując swoje usługi lub produkty wśród osób, które od początku roku już ponad 10 milionów razy odwiedziły serwis sadeczanin.info, wykonując w nim ponad 50 milionów odsłon. Tylko w październiku zanotowaliśmy 324 tys. unikalnych użytkowników i ponad 7 milionów odsłon. DZIĘ-KU-JEMY. Tomasz Kowalski

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.
Na co Sandecji 1,7 mln zł z miejskiego budżetu? Mówi prezes sportowej spółki, Tomasz Michałowski:


Dziękujemy za przesłanie błędu