Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 29 listopada. Imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina
24/11/2021 - 09:25

Redroad V17 - najlepszy odkurzacz do upolowania w Czarny Piątek

Redroad V17 został wprowadzony na światowy rynek przez azjatycką markę inteligentnego sprzętu gospodarstwa domowego Redroad. Przed wprowadzeniem na rynek tego flagowego odkurzacza, Redroad z powodzeniem przeprowadził Color Match Competition w Polsce, Turcji i Rosji. To samo wydarzenie odbędzie się również w Stanach Zjednoczonych, Niemczech i innych krajach. Konkursy przyciągnęły dziesiątki tysięcy uczestników i miliony głosów. Media i wiele wpływowych osób z branży technologicznej nazwało go „najbardziej oczekiwanym odkurzaczem roku”.

W okresie Czarnego Piątku Redroad  V17 dostępny jest w mega promocji. Sprawdź szczegóły tutaj. To świetna okazja! Jedna uwaga - musisz się pospieszyć, bo promocja trwa tylko do 29 listopada.

Dlaczego Redroad  V17 jest uwielbiany przez wszystkich? Istnieje wiele powodów, oprócz oszałamiającego wyglądu.

1. Wiodące w branży funkcje
Ssanie jest najbardziej podstawową specyfikacją odkurzacza. Redroad V17 ma wiodącą w branży moc ssania 155AW i podciśnienia 26,500pa, dzięki silnikowi 120,000 rpm.

2. Szczotki z podwójnymi rolkami do wszystkich rodzajów podłóg
Redroad V17 jest wyposażony w dwie miękkie szczotki i dwie szczotki z włosia. Możesz dostosować za ich pomocą szczotkę podłogową i maksymalnie zwiększyć skuteczność czyszczenia na różnych rodzajach podłóg.

3. Różnorodne akcesoria
Dwie szczotki podłogowe, dysza szczelinowa LED, szczotka do odkurzająca, wąż, miękka szczotka, zmotoryzowana szczotka do usuwania roztoczy, rura przedłużająca ... Możesz go użyć do czyszczenia wysokich miejsc, zakamarków, klawiatur, łóżka i sofy, a nawet dolnej części fotelików samochodowych.

4. Podwójne filtry HEPA, wydychając czyste powietrze
Redroad dał V17 dwa filtry HEPA, które wychwytują 99,97 procent drobnego pyłu na poziomie mikronów. Mogą nie tylko chronić silnik, ale także chronić rodzinę przed wyzwalaczami alergii, takimi jak roztocza, zarodniki pleśni, pyłki i łupież.

W Czarny Piątek ten odkurzacz jest dostępny w specjalnej cenie. Sprawdź to teraz!

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu