Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 19 sierpnia. Imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji
18/04/2019 - 14:50

Przyjdź do Fakro na bezpłatne warsztaty z marketingu i HR’u!

Fakro jako jedna z największych firm w regionie od wielu lat organizuje wizyty studyjne dla uczniów z lokalnych szkół i studentów. Tym razem przygotowała program wyjątkowego spotkania połączonego z eksperckimi warsztatami. Dzień Otwarty Fakro odbędzie się 11 maja.


Dzień Otwarty Fakro to idealna okazja, aby dowiedzieć się więcej na temat ścieżek kariery oraz poznać osoby pracujące w Fakro i zobaczyć od kuchni, czym się zajmują. To też wyjątkowa okazja dla wszystkich, którzy szukają pracy na wakacje. Będziemy w tym dniu przyjmować zgłoszenia do pracy wakacyjnej, a więc serdecznie zapraszamy! Przygotowaliśmy wiele atrakcji.

Pracownicy chętnie opowiedzą o swojej pracy, pokażemy, czego można się u nas nauczyć, jak pracujemy, jacy jesteśmy. Chcielibyśmy, aby to nasze wydarzenie wpisało się na stałe w kalendarz firmy i lokalnej społeczności – komentuje Beata Martuś-Kołbon, zastępca dyrektora ds. personalnych.

Beata Martuś-Kołbon, zastępca dyrektora ds. personalnych Fakro

Firma Fakro jest często odwiedzana przez młodzież z Nowego Sącza i okolic. Podczas zwiedzania zakładu poznają jego strukturę i specyfikę. Mają także możliwość porozmawiania z pracownikami Fakro , którzy chętnie dzielą się z nimi cennymi radami oraz opowiadają o swojej codziennej pracy.

Lubię spotkania z młodzieżą. Z chęcią opowiadam o charakterze mojej pracy, która obejmuje między innymi badanie pomysłów, tworzenie konstrukcji, budowanie prototypów. Mam nadzieję, że te spotkania są dla nich inspirujące – komentuje Małgorzata Nowak, konstruktor w dziale badań i rozwoju.

Małgorzata Nowak

Program Dnia Otwartego obfituje w szczególne atrakcje. Podczas spotkania Janusz Komurkiewicz, członek zarządu ds. marketingu opowie o tym, „Jak budować markę firmy”.

Warto zwrócić uwagę, że Janusz Komurkiewicz został przewodniczącym Rady Uczelni PWSZ. - Dziękuję członkom Rady za zaufanie jakim mnie obdarzono. Wierzę, że partnerstwo edukacji z biznesem, pomoże młodzieży w dokonywaniu trafnych wyborów ścieżki zawodowej kariery. Wszystkich studentów z lokalnych uczelni zapraszam serdecznie na Pierwsze Dni Otwarte Fakro - podsumowuje Janusz Komurkiewicz, jeden z ekspertów Dnia Otwartego Fakro .

Janusz Komurkiewicz

O tym jak i dlaczego warto świadomie budować i dbać o swoją markę osobistą opowie zaproszony przez firmę prelegent Maciej Stęga, na co dzień realizujący projekty z obszaru HR’u i Employer Brandingu.

Uczniowie i studenci z okolicznych szkół i uczelni będą mogli odwiedzić firmę 11 maja br. Warunkiem koniecznym jest uprzednia rejestracja. Można jej dokonać – najlepiej już dziś – ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, za pośrednictwem prostego formularza dostępnego na stronie Fakro.

Maciej Stęga

Nasi goście mogą określić z jakiego obszaru ekspertem - pracownikiem Fakro , chcieliby się spotkać i porozmawiać - uzupełnia Beata Martuś-Kołbon.

Ponadto podczas Dni Otwartych Fakro uczniowie i studenci będą mogli dowiedzieć się „jak nie spalić rozmowy kwalifikacyjnej”, z jakimi pytaniami i oczekiwaniami mogą spotkać się podczas rozmowy o pracę oraz jak napisać dobre CV.

W Dniach Otwartych firmy Fakro mogą wziąć udział pełnoletni uczniowie nowosądeckich i okolicznych szkół oraz studenci lokalnych uczelni. Chętni mogą wybrać godzinę, od której rozpoczną uczestnictwo w wydarzeniu. Tutaj sprawdzisz szczegóły dotyczące Dni Otwartych. ([email protected])

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu


Sierpniowy miesięcznik "Sądeczanin"