Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 25 stycznia. Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany
21/12/2020 - 06:00

Poręba Mała: na miejscu starej piekarni powstaje bezdotykowa myjnia samochodowa

W Porębie Małej, dzielnicy Nowego Sącza co roku pojawiają się nowe domy. Chociaż do niedawna stały tam dwa sklepy na krzyż, dziś osiedle rozbudowuje się w ekspresowym tempie. Przy skrzyżowaniu ulicy Sołeckiej i Mała Poręba działała kiedyś mleczarnia, a później piekarnia – dziś budują tutaj nowoczesną, bezobsługową myjnię samochodową.

Myjnia bezobsługowa samochodowa Poręba Mała

W południowej dzielnicy Nowego Sącza trwa budowa myjni samochodowej. Myjnie bezdotykowe biją w ostatnich latach rekordy popularności w naszym kraju. Teraz mieszkańcy Poręby Małej nie będą musieli jechać kilka kilometrów do sąsiedniej gminy, aby umyć swój samochód. Niedługo zadbają o swoje pojazdy na własnym osiedlu i to przy użyciu zaawansowanego technologicznie sprzętu.

- Osiedle to stale się rozbudowuje, a nowa myjnia samochodowa to dodatek do rozwoju infrastruktury lokalnej – mówi właściciel myjni, Maciej Kowalski. – Myjnia Ehrle to gwarancja najwyższej, niemieckiej jakości, z której będą mogli skorzystać klienci. Stanowiska zostaną wyposażone w zaawansowany technologicznie sprzęt, rzadko spotykany na innych myjniach bezdotykowych.

Myjnia samochodowa będzie czynna całą dobę. Klienci będą mogli skorzystać z niej o każdej porze dnia i nocy, ponieważ stanowiska będą dodatkowo oświetlone. Myjnia znajduje się przy głównej drodze, więc właściciele pojazdów nie będą mieć problemów z dojazdem. Na miejscu będzie można skorzystać z czterech stanowisk.

Fot. M. Kowalski

Myjnia została wyposażona w wydajny piec grzewczy, który zapewni odpowiednią temperaturę wody do mycia nawet w najbardziej ruchliwe dni np. przed świętami. Na każdym stanowisku możemy dobrać właściwy program, który pozwoli nam jak najlepiej zadbać o samochód. Co więcej, inteligentny system podpowie nam, który program mycia powinniśmy wybrać jako następny. Znajdziemy tam nie tylko pianę aktywną, ale także specjalny oprysk do mycia felg.

Fot. M.Kowalski

- Klienci już nie będą musieli przyjeżdżać na myjnię z własnymi specyfikami do ich umycia. Dostępna będzie również dodatkowa lanca ze środkiem chemicznym przeznaczonym do mycia felg o nazwie „RIM CLEANER” – tłumaczy właściciel, Maciej Kowalski. Specjalny fluorescencyjny roztwór, który pokrywa felgi pozwala jeszcze lepiej usuwać brud. – Wszystkie środki chemiczne dostępne na myjni pochodzą z Niemiec.

Zgodnie z założeniami, na myjni będzie można również skorzystać z odkurzacza i ze zbiornika z płynem do spryskiwaczy. Dla wygody klientów na jednym ze stanowisk zapłacimy również kartą płatniczą. Poza tym na myjni zostanie zamontowany specjalny automat, gdzie wymienimy banknoty na monety.

Właściciel zapowiada również wprowadzenie specjalnego programu lojalnościowego, z którego skorzystają zwłaszcza mieszkańcy osiedla Poręba Mała. Taki klucz lojalnościowy będzie można zdobyć także poprzez udział w konkursie na Facebooku, który zostanie ogłoszony na profilu Myjnia bezdotykowa Premium – Ehrle Nowy Sącz. Oficjalne otwarcie myjni planowane jest na początek przyszłego roku.

Bezdotykowa myjnia samochodowa na miejscu starej piekarni w Porębie Małej
Na osiedlu Poręba Mała powstaje nowa bezdotykowa myjnia samochodowa. Cztery stanowiska, niemiecka chemia najwyższej jakości, aktywna piana, specjalny oprysk do mycia felg czy klucze lojalnościowe do wykorzystania oraz automaty obsługujące karty płatnicze - między innymi to znajdziecie już niedługo na bezdotykowej myjni samochodowej na jednym z nowosądeckich osiedli.

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu