Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 23 stycznia. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
31/05/2013 - 08:33

Parkomaty na energię słoneczną i bezzałogowe samoloty

5 czerwca w Krakowie, w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji, zaprezentuje się 59 wystawców.
Podobnie jak poprzednie edycje, także tegoroczne Małopolskie Targi Innowacji odbywają się w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji. Festiwal będzie trwać od 3 do 7 czerwca, a na wydarzenia organizowane pod jego szyldem zaprasza dwudziestu pięciu partnerów oraz Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.
Koordynatorem Małopolskiego Festiwalu Innowacji oraz organizatorem Małopolskich Targów Innowacji, konferencji „Młoda przedsiębiorczość - nowe pokolenie w biznesie” oraz paneli dyskusyjnych „Przy kawie o innowacjach” jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.
Na targach swoje stoiska mieć będzie 30 małopolskich firm, wybranych spośród 55 zgłoszeń oraz 29 instytucji wspierających wprowadzanie innowacji.
Co będzie można zobaczyć? Zaprezentowane zostaną m.in. bezobsługowe urządzenie automatycznie podążające za słońcem, urządzenie do produkcji prądu elektrycznego z biopaliw, technologia rozszerzonej rzeczywistości i prototyp samolotu bezzałogowego a nawet parkomaty na energię słoneczną.
W ramach imprezy przygotowano też cykl warsztatowy: „Innowacje jak na dłoni”, szkolenia z kreatywnego myślenia, pokazy filmów, prezentację druku 3D, interaktywne aplikacje oraz prezentację technologii motoryzacyjnych Delphi w specjalnie przygotowanych samochodach.
***
Szczegółowy program znajduje się na stronach: na www.imalopolska.eu oraz www.facebook.com/malopolskifestiwalinnowacji

BOS
Fot: arch
 


Dziękujemy za przesłanie błędu