Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 23 stycznia. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
02/07/2020 - 12:00

Park-M stawia na profesjonalizm oraz specjalizację

W czerwcu Park-M, ogólnopolski lider z branży architektury krajobrazu, ogłosił zakończenie działalności Centrum Ogrodniczego w Starym Sączu. Skąd taka decyzja?

Realizacja Park - M, Krynica, Park im. Mieczysława Dukieta
Decyzja to skutek  zmian organizacyjnych w Grupie Park-M zmierzających do  skupienia się w większej mierze niż dotychczas na budowaniu sprzedaży doradczej, a tym samym zapewnieniu Klientom jeszcze bardziej zindywidualizowanych oraz dopasowanych rozwiązań w zakresie projektowania, zagospodarowania przestrzeni jak również sprzedaży roślin w sektorze B2B - informuje spółka.

W październiku 2020 Grupa Park-M rozpoczyna rok jubileuszowy. To już 25 lat istnienia firmy, która oferuje kompleksowe usługi w zakresie architektury krajobrazu: od projektu przez realizacje po długoterminową pielęgnację zarówno nowych jak i rewaloryzowanych przestrzeni zielonych.

Park-M, zatrudniając ponad 500 pracowników, działa na terenie całej Polski i realizuje projekty, które zdobywają uznanie w krajowych i międzynarodowych konkursach, takich jak np. CEMEX Building Award w Meksyku (stworzenie Wrocławskich Bulwarów Xawerego Dunikowskiego).

Realizacja Park - M, Wrocław, Zagospodarowanie nabrzeży rzeki Oławy

- Rocznica zbiega się programem rozwojowym Grupy, którego celem jest m.in. podniesienie standardów obsługi klienta zarówno instytucjonalnego, biznesowego jak również indywidualnego. Najważniejszym elementem jest dla nas zrozumienie potrzeb Klienta i jego sytuacji po to, aby dopasować właściwe rozwiązanie – mówi Krzysztof Mróz, założyciel i prezes Park-M. Ćwierć wieku doświadczenia pozwala nam stawać w roli eksperta, który z poziomu swojej wiedzy wspiera klienta poprzez dostarczanie potrzebnych rozwiązań.

- Zdajemy sobie sprawę, że oznacza to również większe wymagania względem sprzedawcy, czyli nas. Dlatego poza perfekcyjną znajomością naszego specyficznego produktu, stawiamy nacisk na zdobywanie wiedzy o otoczeniu klienta i trendach w jego branży. Dzięki temu jeszcze bardziej koncentrujemy się na kliencie, tworząc partnerskie relacje - dodaje prezes Park-M

Konsekwencją tej organizacyjnej zmiany jest to, że klienci indywidualni nie będą już mogli korzystać ze sprzedaży detalicznej roślin w Centrum Ogrodniczym Park-M. Firma nadal rozwija produkcję roślin, jak również rozbudowuje strukturalnie oraz kompetencyjnie zespół doradców klienta  zapewniając tym samym kompleksową obsługę, doradztwo jak również szeroki wybór roślin spośród prawie 50ha powierzchni Szkółki Park-M Rośliny produkowane przez Park-M trafią w szczególności do centrów ogrodniczych, oraz firm urządzających ogrody na terenie całej Polski a także do kilku krajów Europy.

Realizacja Park - M, Ogrody Zamku Królewskiego w Warszawie

- Wierzymy w to, że wielu spośród dotychczasowych  klientów Centrum Ogrodniczego, którzy prowadzą działalność gospodarczą znajdzie jeszcze wyższy standard obsługi oraz szerokie spektrum produktów oferowanych przez zespół doradców klienta pracujących w ramach Szkółki Park-M zlokalizowanej pod tym samym adresem co dotychczasowa siedziba Centrum Ogrodniczego - dodaje Park-M. (Fot. Park-M) Więcej o firmie Park-M (Informacja partnera)Dziękujemy za przesłanie błędu