sadeczanin.info

Państwo dopłacało do „zdrowszego piwa”. Miliony na ulepszanie alkoholu. Kto za to odpowie?
Ponad 90 milionów złotych publicznych pieniędzy trafiło w ostatnich latach do browarów na projekty związane z nowymi rodzajami piwa, technologiami jego produkcji i produktami reklamowanymi jako „prozdrowotne”. Dziś, gdy Światowa Organizacja Zdrowia podkreśla, że nie istnieje bezpieczna dawka alkoholu, sprawa budzi coraz większe kontrowersje. Jak ujawniła „Gazeta Wyborcza”, wsparcie otrzymało co najmniej 16 browarów realizujących ponad 20 projektów

Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy! Bądź pierwszy, który podzieli się opinią!
ZOBACZ WIĘCEJ
© sadeczanin.info 2015 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone