Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 października. Imieniny: Iwony, Noemi, Szymona
13/10/2021 - 12:40

Osiedle Niskowa - Nowa inwestycja DM Homes w Gminie Chełmiec!

Cisza, spokój, piękne widoki na górzyste tereny kotliny Sądeckiej, a przy okazji łatwy dostęp do miasta – nowe Osiedle Niskowa to doskonałe miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort mieszkania oraz korzyści wynikające z szybkiej komunikacji z miastem.

W gminie Chełmiec powstaje nowoczesne, kameralne Osiedle Niskowa. Inwestycja DM Homes obejmuje 16 przestronnych apartamentów z indywidualnymi, ogrodzonymi ogródkami.
– Etap prac budowlanych planujemy sfinalizować przed końcem 2022 roku – zapowiada Dariusz Zięba, prezes zarządu spółki DM Homes.

Mieszkańcy nowego osiedla blisko mają także do obwodnicy Chełmiec-Brzezna czy drogi krajowej numer 28, łączącej Nowy Sącz z Limanową. Tak więc dzięki rozbudowanym drogom wokół centrum Niskowej, mieszkańcy miejscowości znaczną część czasu mogą zaoszczędzić, między innymi na dojazdach do pracy. Aktualnie do Nowego Sącza można dojechać samochodem w zaledwie 10 minut.

- Warto jednak wspomnieć o budowie 1,5-kilometrowej obwodnicy Chełmca. Trasa jest długo wyczekiwanym łącznikiem obwodnicy północnej i zachodniej obwodnicą Nowego Sącza. Zakończenie prac powinno nastąpić przed końcem 2023 roku, co zapewni mieszkańcom Niskowej jeszcze lepszą komunikację z miastem - mówi Dariusz Zięba.

W pobliżu Osiedla Niskowa znajdziemy wszystko, co potrzebne dla codziennej wygody, czyli sklep spożywczy, aquapark, plac zabaw czy korty tenisowe. W promieniu 5 kilometrów zlokalizowane są szkoły, przedszkola a także żłobki. W pełni możemy również korzystać także z infrastruktury dostępnej w dużym mieście. Lokalizacja osiedla jest ogromną zaletą zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób, które cenią sobie ciekawe wydarzenia kulturowe w obrębie miasta jak i jego atrakcje turystyczne.

Niedaleko Osiedla Niskowa znajdują się zielone tereny, enklawy przyrodnicze, liczne ścieżki spacerowe, biegowe i rowerowe, a nawet łowiska. Mimo bliskości miasta osiedle pozwala cieszyć się odpoczynkiem na łonie natury, z dala od zgiełku czy spalin.

Cechy wyróżniające apartamenty Osiedla Niskowa to m.in. :

  • Salon z trzema pokojami;
  • Własny w pełni ogrodzony ogród;
  • Komórka lokatorska z koszami do segregacji śmieci;
  • Zamknięta droga wewnętrzna z własną infrastrukturą i oświetleniem;
  • Własne miejsce postojowe;
  • Nowoczesna architektura.

A wszystko to otrzymują państwo w cenie zakupu lokalu mieszkalnego.

Nowa inwestycja DM House w Niskowej to doskonały wybór dla osób ceniących sobie wysoki standard wykonania i prestiżowy charakter mieszkania. Budynki są wykonane z wysokiej klasy materiałów i sprawdzonych technologii, fasada budynków jest estetyczna i ponadczasowa. Układ pomieszczeń w apartamentach zapewnia przestrzeń do efektywnej pracy oraz odpoczynku. Dzięki zastosowanym przeszkleniom wnętrza pełne są naturalnego światła, a ogrodzone działki dodają prywatności w czasie wypoczynku na zewnątrz.

Odkryj swój własny wymarzony apartament, kliknij tutaj: Wirtualny spacer na DMHomes.pl 

- Zainteresowanych zakupem własnego apartamentu zapraszamy do umówienia się na spotkanie. Najprościej ustalić termin spotkania telefonicznie lub wysłać wiadomość e-mail, a wtedy my skontaktujemy się z państwem ustalając dogodny termin wizyty – wyjaśnia Dariusz Zięba.  

- Najbliższe Dni Otwarte odbędą się 23 października w naszym biurze. W listopadzie planujemy także zorganizować dni otwarte na terenie inwestycji Osiedla Niskowa. Aktualnie ze względów bezpieczeństwa oraz realizowanych prac wstęp na terenie budowy jest ograniczony – dodaje prezes zarządu spółki DM Homes.

Korzystając z okazji dziękujemy i jesteśmy bardzo wdzięczni za możliwość inwestowania i rozwoju w tej okolicy. Wierzymy, że dzięki zaangażowaniu i dobrze wykonywanej pracy wspólnie możemy sprawić, iż istotni inwestorzy zdecydują się na lokalizację swego kapitału w obrębie naszego miasta. Co spowoduje, że Nowy Sącz stanie się jedną ze znaczących stref gospodarczych na terenie Polski, zyskując przy tym wzrost dobrobytu mieszkańców. Życzymy wszystkiego co najlepsze!
Z pozdrowieniami, właściciele Holdingu DM Homes
Dariusz Zięba, Mateusz Koszyk

www.dmhomes.pl 
tel. 530 329 330
e-mail biuro@dmhomes.pl

(s.siwulska@sadeczanin.info, fot. SS oraz wizualizacje DM Homes)

Osiedle Niskowa - Nowa Inwestycja DM Homes w Gminie Chełmiec!
Zobacz wizualizacje nowego Osiedla Niskowa w gminie Chełmiec. (DM Homes)

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu

100 firm Sądecczyzny 2021 - katalog