Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 listopada. Imieniny: Grzegorza, Salomei, Walerii
07/11/2019 - 19:50

Ogłoszenia Sądeczanin.info: kupuj i sprzedawaj w Nowym Sączu i regionie

Ogłoszenia Sądeczanina wróciły. Nowe, bezpłatne ogłoszenia.sadeczanin.info to oferta dla każdego z Nowego Sącza i całego regionu. Pod adresem ogloszenia.sadeczanin.info znajdziecie Państwo nowy serwis z ogłoszeniami lokalnymi o pracy, nieruchomościach, motoryzacji i nie tylko. Uwaga, dodawanie zdjęć jest możliwe dopiero po potwierdzeniu adresu e-mail.


Ogłoszenia.sadeczanin.info wróciły. Nowy serwis już działa, zachęcamy zatem do korzystania z bezpłatnych ogłoszeń. Dodawanie własnego ogłoszenia jest bardzo proste. Wystarczy wybrać kategorię, dział, dodać treść ogłoszenia i zdjęcia. Na podany adres e-mail zostanie wysłany link aktywacyjny, po jego kliknięciu ogłoszenie zostanie opublikowane. Jeśli możemy doradzić - warto dodać zdjęcia; są ważne, bo bardzo skutecznie przyciągają uwagę.

Uwaga, zdjęcia można dodać dopiero po kliknięciu w link aktywacyjny, wysyłany na Państwa adres e-mail!

Uwaga! Jeśli chcecie Pństwo, by wasze ogłoszenie łatwiej było dostrzec, możecie skorzystać z opcji Premium. To sprawia, że właśnie Wasze ogłoszenie jest łatwiej dostrzegalne. Ogłoszenia.sadeczanin.info będą promowane w największym serwisie regionu, więc tu zamieszczane anonse szybko powinny docierać do dużej liczby odbiorców. Mamy nadzieję, że dzięki ogloszenia.sadeczanin.info szybko Państwo sprzedacie lub kupicie to, czego Wam brakuje choćby przed świętami.
 


Serwis zawiera wiele działów: Nieruchomości, Motoryzacja, Szukam pracy, Dam pracę, Wydarzenia lokalne, RTV - AGD, Zdrowie, Dla dzieci, Sport, Oddam za darmo, Ślub i wesele, Turystyka, Sztuka, biżuteria i zegarki, Moda, Dom i ogród, Usługi, Zwierzęta, Nauka. Życzymy udanych transakcji!


([email protected])

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu