Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 29 października. Imieniny: Angeli, Przemysława, Zenobii
14/09/2018 - 14:40

Odblaski dla maluchów ze szkół w gminie Łososina Dolna.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Witowicach Dolnych i Łososinie Dolnej dostali odblaski od wójta i starosty.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Witowicach Dolnych mieli okazję spotkać się z wójtem gminy Łososina Dolna Stanisławem Golonką oraz ze starostą  nowosądeckim Markiem Pławiakiem. Wszystkie dzieci dostały odblaski, które zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe.

Odblaski to bardzo ważny element , który powinni mieć przy sobie nie tylko dzieci ale również dorośli. Dni będą teraz coraz krótsze, zmrok będzie zapadał znacznie szybciej więc dzięki odblaskom dzieci będą mogły czuć się bezpieczne.

Na spotkaniu z dziećmi pojawił się również szef sądeckiej drogówki podinsp. Albert Kogut, jak i policjanci z tego wydziału oraz dyrektor szkoły Marek Połomski wraz z nauczycielami.

W kolejnym dniu akcji rozdawania odblasków policjanci, wójt gminy i starosta nowosądecki udali się na spotkanie w Szkole Podstawowej w Łososinie Dolnej, gdzie również rozdali odblaski wszystkim uczniom. Wszyscy udali się też na skrzyżowanie, aby pokazać dzieciom jak należy zachowywać się na drodze. Na spotkaniu pojawili się także  aspirant sztabowy Stanisław Uszko i aspirant sztabowy Ryszard Ogurka oraz policjanci z Komisariatu w Łososinie Dolnej. W spotkaniu uczestniczył również dyrektor SP w Łososinie Dolnej Zbigniew Rusnak. 

[email protected], fot. UG Łososina DolnaDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)