Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 8 grudnia. Imieniny: Delfiny, Marii, Wirginiusza
21/11/2023 - 05:55

Od dziś można kupić węgiel tańszy o 200 zł za każdą tonę. Nietypowa promocja Black Week w sklepie internetowym

Od dziś, 20 listopada do 8 grudnia można kupić węgiel o 200 zł tańszy za tonę w sklepie internetowym Polskiej Grupy Górniczej. To nietypowa promocja w ramach Black Week. Promocją objęty jest cały asortyment węgla dostępny w ofercie.

W przeciwieństwie do wakacji gdy często dostępne były ledwie dwie czy trzy oferty węgla typu orzech aktualnie na liście ofert jest kilkanaście pozycji – od ekogroszku w workach z ceną 1 550 zł za tonę – paletę 20 worków po 50 kg po orzech i kostkę w cenie 1 100 zł.

Czarny węgiel tańszy w Black Week i kolejne dni

Oczywiście to cena standardowa – w promocji Black Week ceny są o 200 zł za każdą tonę niższe – a więc zaczynają się od 900 zł za tonę węgla rodzaju orzech czy kostka.

Zakup w specjalnej promocji jest równie prosty jak każdy inny. Po złożeniu zamówienia w koszyku i przystąpieniu do płatności, pojawi się wiersz na wstawienie kody promocji. Wtedy każda kupowana tona węgla zostanie sprzedana w cenie o 200 zł niższej za tonę.

Transport do wybranego składu - gratis

Sklep internetowy PGG S.A. po raz pierwszy w historii zdecydował się na udział w promocji z okazji Black Weeks. Przygotowana dla Klientów propozycja jest niezwykle atrakcyjna. Warto podkreślić, że dla węgla nabywanego luzem w sklepie internetowym PGG S.A. koszt transportu z kopalni do składu KDW (Kwalifikowanych Dostawców Węgla) w pobliżu domu klienta wciąż wliczony jest w cenę kupowanego opału (czyli zerowy z punktu widzenia odbiorcy – odbiorca organizuje we własnym zakresie transport z wybranego składu do swojego gospodarstwa).

Z porównań rynkowych wynika, że obecne ceny węgla opałowego w PGG S.A. są nawet o kilkaset złotych niższe od cen w składach prywatnych (uwzględniając przy tym węgiel importowany). Ekogroszki workowane i oferowane luzem potaniały w PGG S.A. o 200,- zł/t. W przypadku sortymentu kostka z kopalń Piast i Sośnica ceny spadły nawet o 270,- i 220,- zł/t. Pozostałe węgle grube są o 100,- zł/t tańsze niż dotychczas.

Dodatkowo w wyniku wdrożenia przez PGG S.A. promocji Black Weeks przez prawie trzy tygodnie (od poniedziałku 20 listopada do piątku 8 grudnia 2023 r.) klienci sklepu internetowego uzyskają przy transakcji możliwość wpisania kodu promocyjnego o treści "PGG112023", który spowoduje obniżenie regularnej ceny węgla o 200,- zł za tonę. Promocja Black Weeks obejmie wszystkie towary dostępne w e-sklepie PGG S.A.   ([email protected]) fot. Bru-nO/pixabay  © Materiał chroniony prawem autorskim
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu