Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 1 grudnia. Imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza
23/11/2022 - 10:00

Nowy showroom DAKO to nowoczesny obiekt ekspozycyjno-szkoleniowy

Budowa nowego obiektu DAKO była ostatnim etapem, zakończonej w bieżącym roku, rozbudowy infrastruktury sądeckiego producenta okien, drzwi, rolet i bram garażowych. W ramach inwestycji powstało niemal 1000 metrów kwadratowych kompleksowej ekspozycji produktów, ich wyposażenia oraz kolorystyki i dodatków. Na trzech kondygnacjach showroom zaprezentowana została pełna gama okien i drzwi z PVC, aluminium i drewna oraz bram garażowych i osłon zewnętrznych.

Przestrzeń pełna produktów

Nowoczesny obiekt ekspozycyjny z salą konferencyjną i strefą kawową, powstał w odpowiedzi na rosnące potrzeby międzynarodowego grona klientów marki. Rozwój sprzedaży zagranicznej produktów DAKO wymagał zapewnienia dodatkowej przestrzeni zapewniającej możliwość profesjonalnej obsługi klientów oraz partnerów. Zaprojektowana w nowoczesny i przemyślany sposób przestrzeń wystawiennicza, połączona jest z częścią przeznaczoną do organizacji szkoleń oraz spotkań biznesowych.

Showroom kompleksowo prezentuje bogatą ofertę sądeckiej marki - każdy z trzech poziomów został zaaranżowany dla jednego rodzaju stolarki: drewna, aluminium oraz PVC wraz z uzupełnieniem oferty bram garażowych i osłon okiennych. Wszystkie produkty wyposażone w bogatą ofertę akcesoriów i dodatków rozszerzających ich funkcjonalność, zaprojektowane zostały w oparciu o najpopularniejsze trendy wzornicze.

Inwestycja w rozwój

Funkcjonowanie showroomu inauguruje seria międzynarodowych spotkań szkoleniowo-integracyjnych Partnerów Handlowych firmy.

- Najwyższej jakości produkty oraz troska o wysoką jakość relacji biznesowych to od lat nasze priorytety w budowaniu pozycji marki DAKO w branży stolarki. Nowy showroom daje nam możliwość, nie tylko zaprezentowania produktów na ekspozycji o imponującej skali, ale jest także świetną okazją i pretekstem do pogłębiania wzajemnych relacji podczas spotkań i szkoleń dla międzynarodowych klientów - wyjaśnia Dyrektor Marketingu DAKO, Anna Studzińska.

W ramach inwestycji w rozbudowę zwiększono nie tylko o przestrzeń ekspozycyjną, ale także powierzchnię produkcyjno-magazynową oraz zaplecze administracyjno-biurowe. Wszystkie te działania podjęte zostały z uwagi na rozwój przedsiębiorstwa i konieczność zapewnienia odpowiedniego poziomu obsługi rosnącej liczby zamówień. Dzięki zakończonej rozbudowie zakładu znacząco zwiększono możliwości produkcyjne, umożliwiające DAKO oferowanie stolarki o najwyżej jakości i atrakcyjnych terminów realizacji zamówień.

Więcej informacji na temat nowego obiektu i bieżącej działalności firmy na www.dako.eu

Akcja partnerska w ramach „Katalogu 100 firm Sądecczyzny 2022”.

Zobacz nowy showroom firmy DAKO
Showroom kompleksowo prezentuje bogatą ofertę sądeckiej marki - każdy z trzech poziomów został zaaranżowany dla jednego rodzaju stolarki: drewna, aluminium oraz PVC wraz z uzupełnieniem oferty bram garażowych i osłon okiennych.


Dziękujemy za przesłanie błędu