Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 9 lipca. Imieniny: Hieronima, Palomy, Weroniki
15/06/2019 - 14:20

Nowy Sącz: prują gazem osiedle Wojska Polskiego! [ZDJĘCIA]

W ekspresowym tempie – mimo koszmarnego upału – na osiedlu Wojska Polskiego w Nowym Sączu trwają prace przy wymianie przyłączy gazowych zarówno do domów, bloków i budynków handlowych i usługowych.

Prace zaczęły się w okolicach ulicy Poniatowskiego, Darowskiej i ks. Gurgacza. – No prują mi podwórko, ale ma być przede wszystkim bezpieczniej a przy po uszczelnieniu instalacji mają być mniejsze straty na poborze gazu – komentuje mieszkaniec nieruchomości przy tej ostatniej ulicy.

Zobacz też: Sądeckie Wodociągi ratują mieszkańców gminy Chełmiec. Ich gmina nie da im wody

Jednocześnie prace ruszyły już dalej w okolice ul. Wiśniowieckiego i Szkoły Podstawowej nr 21. A my przy okazji przypominamy wszystkim zaniepokojonym faktem, że robotnicy musieli rozebrać im nawierzchnie z kostki brukowej, podjazdy, czy rozkopać zieleńce czy przede wszystkim ulice i chodniki, muszą po zamknięciu i odbiorze prac związanych bezpośrednio z gazem, przywrócić do stanu pierwotnego cały teren również ten na prywatnych inwestycjach. Obowiązek ten wynika ze stosownych ustaw.

ES [email protected] Fot.: ES

Nowy Sącz: prują gazem osiedle Wojska Polskiego!
W ekspresowym tempie – mimo koszmarnego upału – na osiedlu Wojska Polskiego w Nowym Sączu trwają prace przy wymianie przyłączy gazowych zarówno do domów, bloków i budynków handlowych i usługowych. Fot.: ES


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)